téravokudlaná téravokudlaná komentáře u knih

Jen počkej! Díl 3, Trampoty na silnici Jen počkej! Díl 3, Trampoty na silnici Felix Solomonovič Kamov (p)

Pěkné dětské leporelo s pěknými ilustracemi

29.01.2021

Jen počkej! Díl 4, Připravit se na start! Jen počkej! Díl 4, Připravit se na start! Felix Solomonovič Kamov (p)

Pěkné leporelo pro děti

29.01.2021

Super hmyz Super hmyz John Woodward

Encyklopedie mě zaujala. Informace jsou pěkně zpracované, líbí se mi obrázky

Vanda přísně tajné Vanda přísně tajné Dagmar Geisler

mě kniha moc nebavila

28.01.2021

100 nejzajímavějších živočichů 100 nejzajímavějších živočichů Geneviéve de Becker

krásné fotografie a plno zajímavých a naučných informací o zvířatech

Auta Auta kolektiv autorů

pěkné fotky. pro milovníky aut doporučuji

Objevuj s úsměvem: Letadla Objevuj s úsměvem: Letadla Marcin Brykczynski

pěkné leporelo pro milovníky letadel

Na hraniciach Zeme Na hraniciach Zeme Thayer Willis

Krásná kniha!!!!!!

Alenka v říši divů (adaptace) Alenka v říši divů (adaptace) Olga M. Yuste

pěkné ilustrace

28.01.2021

Žraloci a jiní obyvatelé mořských hlubin Žraloci a jiní obyvatelé mořských hlubin Philip Steele

Určitě doporučuji pro ty, co se chtějí dozvědět něco o mořských hlubinách. V knize jsou stručné informace a přesné ilustrace.

Dobytí podmořské říše Dobytí podmořské říše Hans Hass

Doporučuji

28.01.2021 5 z 5

Princezna na hrášku a jiné pohádky Princezna na hrášku a jiné pohádky * antologie

V knize jsou klasické pohádky pro děti. U některých se i zasmějete :-) .

Jedovatá zvířata Jedovatá zvířata Michael Chinery

Encyklopedie mě zaujala :) . Jsou tam stručné informace o jedovatých zvířatech, čím se živí, jak je rozeznat od ostatních nejedovatých zvířat a tak dál. Knihu doporučuji.

28.01.2021 5 z 5

Nejzvídavější dětské otázky - Naše tělo, Jídlo a pití, Rostliny a zvířata Nejzvídavější dětské otázky - Naše tělo, Jídlo a pití, Rostliny a zvířata Feryal Kanbay

V knize jsou odpovědi na ty nejzvídavější dětské otázky. ( naše tělo, jídlo a pití, rostliny a zvířata). je vhodná jako dárek pro děti

28.01.2021

Piráti! - Lodní deník navigátora Francise Basila Willcoxe Piráti! - Lodní deník navigátora Francise Basila Willcoxe Thomas Röhner

Knížka je hlavně pro ty, kdo mají rádi piráty. Na této knížce je dobré, že v ní jsou skutečné informace

Prapsi Prapsi Lenka Wimmerová

Je to vtipně napsaná knížka :) , která určitě nadchne i ty nejmladší čtenáře. Je o tom jak vlastně vzniklo přátelství mezi psem a člověkem...

28.01.2021 5 z 5

Proč padají hvězdy. Bajky, legendy a podpohádky Proč padají hvězdy. Bajky, legendy a podpohádky Martin Nodl

Celkem rychle přečtená, jinak pěkná knížka

Za horou smrti Za horou smrti Hilde Hagerup

je to skvěle napsaná knížka ( myslím že v ní najdou zalíbení ti co mají rádi horory a fantasy)

Savci - Encyklopedie školáka Savci - Encyklopedie školáka kolektiv autorů

Knížka má pěkné ilustrace a stručný text. Určitě doporučuji :)

Čarodění Čarodění Michael Molloy

skvělý příběh, určitě nadchne spoustu čtenářů :)