téravokudlaná téravokudlaná komentáře u knih

Strašidelné domy Strašidelné domy Camille Flammarion

to si asi přečtu

26.08.2021

Našlo se koťátko! Našlo se koťátko! Sue Mongredien

Z série příběhy se šťastným koncem jsem četla jen našlo se koťátko, pro starší už to moc není. Mladším dětem se ale může líbit, je to docela milá knížka

17.08.2021 4 z 5

Dolfinka Dolfinka Felix Háj (p)

to si přečtu

23.07.2021

Za hranicí minulosti Za hranicí minulosti Michaela Mitroci

tak to pokračování si musím přečíst !!!!

21.07.2021

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

ten konec mi trochu připomněl Alexandra Grina - zlatý řetěz

21.07.2021

Průvodce noční oblohou Průvodce noční oblohou Raman Prinja

Pěkné zajímavé

05.05.2021

Průvodce noční oblohou Průvodce noční oblohou kolektiv autorů

pěkné, naučné

05.05.2021

Obrázky z českých dějin a pověstí Obrázky z českých dějin a pověstí Zdeněk Adla

myslím že je to pěkná kniha, pro děti cca 4.-5. třída... pěkné , barevné obrázky

05.05.2021 5 z 5

Dobrodružství v přírodě pro děti Dobrodružství v přírodě pro děti Renate Hudak

Pěkné, zajímavé a poučné, taková je tato kniha, doporučuji přečíst

02.04.2021

Dobrodružství v přírodě - Plánování, vybavení, dovednosti a hry Dobrodružství v přírodě - Plánování, vybavení, dovednosti a hry kolektiv autorů

V knize jsou dobré nápady a návody

02.04.2021

Outdoor - Dobrodružství v přírodě Outdoor - Dobrodružství v přírodě kolektiv autorů

Pěkné obrázky, kniha je zajímavě zpracovaná

02.04.2021

Dobrodružství v přírodě - kniha pro zvídavé průzkumníky Dobrodružství v přírodě - kniha pro zvídavé průzkumníky kolektiv autorů

Pěkné vydání knihy, hezké obrázky

02.04.2021

Dobrý způsob pro zapamatování informací o přírodě a následném poznání

02.04.2021

Dobrodružství v přírodě 2 - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody Dobrodružství v přírodě 2 - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody kolektiv autorů

Dobré a zajímavé informace o přírodě, dobrý je taky způsob, kterým kniha naučí poznávat přírodu

Staň se hvězdou TikToku Staň se hvězdou TikToku kolektiv autorů

Myslím si, že Tik Tok není nic dobrého, akorát si na něm uděláš závislost :-/

02.04.2021

Dobrodružství v přírodě 1 - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody Dobrodružství v přírodě 1 - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody kolektiv autorů

Dobré nápady, zajímavé informace a dobrý způsob, jak se naučit poznávat přírodu

Kostka smrti Kostka smrti Kenneth Bøgh Andersen

Kenneth Bogh Andersen píše prostě úžasně, v jeho knihách je vše popsáno tak krásně až se tají dech, v knížce je popsáno tak dobře, že smrt je vlastně dar, bez kterého by svět nemohl existovat, vždyť představte si , že by někoho srazilo auto a on by byl ztratil třeba hlavu ale musel by s tím žít, protože by nikdy neumřel , že by svět byl plný lidí kteří vypadají jako mrtvý, ale nikdy neumřou , to by muselo být opravdu strašné . Teď to sice vypadá jako by v této knížce bylo jen všechno ošklivé ale dozvíte se v ní spoustu věcí o lásce a o dobru, které pokládáme my za dobré. To co Filip objeví na jedněch hodinách v Motimerovo sklepení je opravdu zlé, ale nebudu nic prozrazovat. O tom jaký je jed Mortimerova hada jsem do poslední chvíle neměla ani tušení. Rozhodně doporučuji přečíst si všechny díly (zatím dva) série Válka o pekelný trůn, protože Vás to donutí zamyslet se nad tím, že by bez vlastně většiny věcí, které lidé považují za strašné, nemohli být. Jsou to opravdu knihy mého života, rozhodně nejlepší a nejúžasnější. Je toho ještě tolik co by jsem napsala, ale co by se mi se ani nevešlo.

19.03.2021

Luciferův učeň Luciferův učeň Kenneth Bøgh Andersen

Kenneth Bogh Andersen píše prostě úžasně, v jeho knihách je vše popsáno tak krásně až se tají dech, dozvíte se proč dobro nemůže existovat bez zla, proč láska nemůže exisovat bez nenávisti, světlo bez tmy. . Rozhodně doporučuji přečíst si všechny díly ( zatím dva) série Válka o pekelný trůn. Jsou to opravdu knihy mého života (a to opravdu nepřeháním), rozhodně nejlepší a nejúžasnější. Je toho ještě tolik co bych napsala , ale co by se mi sem ani nevešlo.

19.03.2021

Alenka z planety Země Alenka z planety Země Kir Bulyčov (p)

Od této knížky jsem zprvu moc nečekala, ale musím říct, že jsem názor hned po první stránce změnila. Je to opravdu skvělá a vtipná knížka, Kir Bulyčov dokáže psát vážně vtipně :-) a píše tak úžasně, že nikdy dopředu nezjistíte rozuzlení Alenčiných dobrodružství. Byla jsem napjatá jak to všechno dopadne, protože s každou další stránkou to bylo záhadnější a napínavější . S knížkou jsem rozdhodně spokojená. Můžu vřele doporučit všem věkovým kategoriím :-) , protože Alenka dokáže opravdu pobavit každého :-) .

19.03.2021 5 z 5

Moje první zahrádka Moje první zahrádka Martina Drijverová

Knížka s návodem na pěstování zeleniny a ovoce, co je na tom tak zvláštního?

05.03.2021