teli9845 teli9845 komentáře u knih

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kniha nabídla vše co jsem od ní očekávala. Škoda jen, že jsem ji četla hned po sérii knih od Kate Mortonové, která je v rodinných, lehce historických ságách moje top jednička.
Ale nejsem zklamaná. Hlavní postavy mi už teď moc chybí a mrzí mě, že jsem je nemohla poznat ještě lépe.

14.03.2016 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Kniha ze sekce oddechových knih s velkým potenciálem. Jednoduchá na čtení, jasná příběhová linie, zajímavé postavy. V rámci kategorie plně splnila má očekávání a budu se těšit na další díly a doufat ve filmové zpracování. Pokud milujete trilogii Labyrint (Spáleniště, atd...) tak je to přesně kniha pro vás:)

23.02.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Ještě jsem knihu nečetla, ale reaguji na Babouš : Mám stejný dojem z Cobena - strhující, brilantní, napínavé...ale těžko uvěřitelné, až přitažené.

20.01.2016

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Spoustu skvělých knih si přečtu a byť jsou skvělé, už je nikdy nepřečtu znovu. Na tuto mám neustále chuť vytáhnout ji z knihovničky. Mně se naopak "filosofické" pasáže moc líbily.

17.01.2016 5 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Musím bez přikrášlování říct, že je to nejlepší kniha, kterou jsem v životě četla. Chytla mě na začátku a na konci mě nechtěla pustit. Zamilovala jsem si všechny postavy - mimochodem výborně propracované. Percy - nepochopená životní trpitelka, Thomas - ztracený mladík s velkou naději, Edith - hledající samu sebe přes osud své matky. Autorka má krásný popisný styl, který lahodí uchu i mysli. Stoprocent i víc kdyby šlo a dnes se pouštím do Zapomenuté zahrady.

12.01.2016 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Abych řekla pravdu tak si s hodnocením lámu hlavu. Kniha byla velice čtivá a zajímavá, zápletka neotřelá a stylem psaní autor velice rychle vtáhl čtenáře do děje. Co mi trošku vadilo bylo rozuzlení. Přišlo mi nadstavené a trošku přitažené za vlasy. Některé věci mi tam jak se lidově říká "neštymovali". Hlavně posledních cca 5 stran jsem jen kroutila hlavou. Ale nejspíš odpustím a dám 4 hvězdy. Jinak souhlasím s Knihomol 61 - Keplera mám ráda, ale Coben je docela třída :)

11.09.2015 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Trochu uspěchaný konec, ale jinak "Kepler" nezklamal )

18.06.2015 4 z 5