teja1864 teja1864 komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Úžasné, Chris Carter opět mile překvapil. Knihu jsem hltala od prvního do posledního písmenka ... Toto je druhá kniha,kterou jsem přečetla a neskutečně moc se těším na další díla, která mi padnou pod ruku ! Mohu maximálně doporučit. :-)

13.03.2016 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Kniha úžasná, snad jedna z nejlepších detektivek, co se mi dostala pod ruku a vůbec toho nelituji. Kniha je skvěle napsaná, dobře a rychle se čte. Pokaždé, když jsem knihu musela odložit, nemohla jsem se dočkat, až ji opět otevřu.
Závěr knihy též parádní, dokonce mi ukápla slza =)
Knihu mohu doporučit, těším se na další knihy, které si od Cartera přečtu.

01.03.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Knihu mohu doporučit, mně osobně se líbila, dobře se četla. Příběh byl napínavý, ale konec mě trochu zklamal.

06.02.2016 3 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Jak se už zde zmínilo, první polovina knihy byla super, napínavá. Druhá polovina méně záživnější, ale stálo to za to, dočíst knihu do konce. Celkově se mi kniha líbila, ale ještě více se mi líbila druhá kniha od autorky "Nezvěstná"

06.01.2016 4 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Miluji horory, proto kniha ode mne dostala 5*****
Nelituji času stráveného nad touto knihou... Za mě je super a až najdu odvahu, mile ráda si ji přečtu znova. =)

Dobrodinec Dobrodinec Ridley Pearson

Kniha je skvělá, napínavá, ale i chvilkami dosti nechutná. Snad někdy v budoucnu najdu odvahu, abych si ji přečetla znova.
Kniha se mi líbila a doporučuji, proto 5*****

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Knihu jsem si vybrala čistou náhodou a nelituji toho. Kniha je skvěle napsaná, četla se mi velice dobře. Těšila jsem se na čas, kdy knihu opět otevřu a budu pokračovat ve čtení.
Za mě 5***** a doporučuji =)