teddya teddya komentáře u knih

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Mám přečtené všechny knihy. Začala jsem Bábovkami nic moc dalšího mě obzvlášť nezaujalo ale tato je skvělá

20.04.2022 4 z 5

Kapsa plná žita Kapsa plná žita Agatha Christie

Jako vždy skvělé čtení. Jsou knihy, které mám od Agathy raději, ale kniha stojí za přečtení. Opět si pohrála s dětskou říkankou a na konec nečakané zozuzlení případu.

25.03.2022 5 z 5

Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Michal Široký

Se synem máme moc rádi všechny knihy i hry s Medvědem Wrr.
Skvěle doladěné i s holubí poštou, která knihu donese :-)
Díky moc, jdeme číst Netopýra Warena.
Synovi je 8 a knihy ho baví, nejsou náročné, texty nejsou dlouhé a to je pro něj super. Knihu opravdu přečte sám

21.03.2022 5 z 5

Kovářské pohádky Kovářské pohádky Ilona Fišerová

Moc hezká kniha, syn (9) byl nadšený. Skvělé je, že součástí je i audio verze.

21.03.2022 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Četla jsem sérii H.H., Království a tato kniha je jedna z nejlepších. Přečetla jsem jedním dechem a doporučuji

09.01.2022 5 z 5

Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Filip Müller

Tuto knihu jsem si koupila přímo v Osvětimi. Je to velmi poutavé čtení. Pan Filip detailně popisuje zvěrstva, která se v Osvětimi páchaná. Doporučuji přečíst pro představu te doby. Čtení je poutavé, ač místy mrazí.
Jsem rada, za pana Müllera, ze mohl dodržet slib, který dal slečna Janě a mohl vyprávět o sonderkomandu a smrti tisíců nevinných lidi

04.11.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Jedním dechem přečteno.
Překvapivý závěr

28.02.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Nejslabší kniha od autorky

25.02.2021 2 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Příběh jsem hltala jedním dechem a přitom myslela na mojí babičku.

08.02.2021 5 z 5

Temná dcéra Temná dcéra Elena Ferrante

Jako vždy skvělá kniha od této geniální autorky. Přečetla jsem s nadšením všechny díly Geniální přítelkyně a teď toto. Baví mě jistá surovost, Neapolské prostředí a zápletky.

24.04.2020 4 z 5

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Oproti jiným knihám s podobnou tématikou je v této cítit užívání si samotné cesty a s ní spojená dobrodružství, ne jen samotný cíl. Přece i cesta je cíl, což celá výprava ví. Je vidět, že autor píše pro radost a ne pro jiné věci... S dobrou partou kamarádů, odhodláním vidět a zažít něco nového vznikají parádní příběhy. Díky za ně, velmi inspirující a oddechové čtení.
Ať se i dále daří objevovat svět. Andrea

27.11.2018 5 z 5

Zprávy z nitra Zprávy z nitra Zdeňka Pohlreich

Krásná knížka. Přesně to, co jsem v těžkých chvílích potřebovala.

27.12.2017 3 z 5

Neuvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Knížka je vtipná, výborně se čte. Až mi bylo líto, že už jsem u konce. Pevně věřím v pokračovaní. Navrátila mne zpět na místa, která jsem sama navštívila. Připomněla, že nesnáze na cestách potkají občas opravdu všechny. Určitě skvěle pobaví i necestovatele, nebo dodá chuť vydat se na jakoukoliv životní cestu a zdolat různé překážky.

08.12.2017 5 z 5