Zprávy z nitra

od:


KoupitKoupit eknihu

Chtěla bych vám vyprávět svůj životní příběh o nemoci, která se proměnila v moc. V moc ovládnout svůj život a vzít za něj plnou zodpovědnost. Věřím, že každý dokáže změnit běh života. Co to znamená? Znamená to být pozitivní, šťastný, zdravý, úspěšný a milující. A jak to dokázat? Je to tak jednoduché a těžké zároveň. Chtěla bych se s vámi podělit o svou subjektivní zkušenost. Nic víc. Nepředkládám nauku ani dogma. Mám jediné přání - pokud tento příběh povzbudí jen jednoho z vás a pomůže mu, je smysl mé nemoci naplněn....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290689/zpravy-z-nitra-S5W-290689.jpg 4.635
Žánr:
Literatura česká, Biografie a memoáry, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Sevruga
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Přidat komentář
Varvara
20. srpna

Téma možná smutně vypadá, ale p. Zdeňka ho smutně nepodává, protože ho tak nevnímá, jak mi to aspoň připadá. Dokonce jsem se při čtení jednou smála nahlas, to když jsem četla, jak Pohlreichovi pojmenovali jezevčíky. Příběh p. Zdeňky je inspirativní, nejen pro lidi s ne-mocí, jak už napsala níže Renaat. Jen mi moc nesedí občasné předpokládané divení se čtenáře napsanému textu, ale autorka asi vychází ze svých zkušeností. A moc nechápu, proč by Zdenčin manžel "ještě neměl být vědomý", jak píše. Tedy občas má postoj "já už jsem probuzená/vědomá, on/ty ještě ne", ale asi to jen dráždí mé ego :-)). Taky se mi nepozdává doporučovat čtenářům meditaci, při které si člověk má představovat hada putujícího vzhůru po páteři... V knížce jsou pěkné čb fotky. Oranžový text se mi špatně čte, ale to je jen malá "vada na kráse" a není ho moc. Celkově se mi kniha četla dobře, přečetla jsem ji rychle.

Tiffany
29. července

smutné téma, které jsem otevřela díky mojí mamince, která takové štěstí neměla....

teddya
27.12.2017

Krásná knížka. Přesně to, co jsem v těžkých chvílích potřebovala.

bery11
29.08.2017

Úžasná kniha

Renaat
05.08.2017

Zdenko, děkuji Vám.
Doporučuji všem, i zdraví lidé z ní mohou načerpat a předejít nemoci.

mariva
31.05.2017

Úžasná knížka, jen se, bohužel, čtenářka zřejmě musí dostat do stejné životní situace, aby dokázala knihu pochopit a ocenit. Kniha je povzbuzením pro nemocné a ukazuje cestu, jak projít těžkou nemocí.

pegginka13
18.02.2017

Právě jsem dočetla a musím říct,že naprosto úžasná kniha. Každou kapitolu jsem si vychutnávala. Autorce bych moc ráda poděkovala za její předání poznatků všem ostatním. I já budu posouvat jedinečnou knihu dál.

Sherry1986
17.01.2017

Opravdu krásná knihaa.Doporučuji lidem přečíst co jich potkal podobný osud s nemocí...

regata
02.12.2016

Úžasná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Myslím, že může pomoci mnoha lidem pochopit, proč jsme zde, proč onemocníme, proč se nám opakují pořád stejné problémy. Myslím, že smysl autorčiny nemoci byl naplněn. Mě osobně velmi pomohla a nadchla tak, že jsem koupila další dvě knihy a půjčuji je lidem, které mám ráda. Autorku i její knihu mám v srdci.

lumik21
26.11.2016

nádhera můj druhý vánoční dárek, který jsem musela přečíst dřív, velmi silné

GrasselováL
18.09.2016

Silná žena a silný životní příběh.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor knihy

Zdeňka Pohlreich

Zdeňka Pohlreich
česká, 1972

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených4x
v Přečtených45x
v Čtenářské výzvě6x
v Doporučených4x
v Knihotéce6x
v Chystám se číst29x
v Chci si koupit8x