Teddy2023 Teddy2023 komentáře u knih

Karmín Karmín Sharon Page

Moc pěkná obálka...Dana publikace se řadí do červené knihovny...nečekejte složitý dej či choulostivé situace, tady jde spíše o erotický požitek...

30.11.2023

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Elisabetta Gnone

Moc pěkný návrat do dětství ...v tomto roce vychází nové vydání, pokud jste sběratelé :) samozřejmě mám v plánu sesbírat

30.11.2023 3 z 5

Orange. Kniha první Orange. Kniha první Ičigo Takano (p)

Krásný a dojemný příběh, který rozebírá vážná témata: výčitky, důležitá rozhodnutí, přátelství a budoucnost.
Očekávejte cestování časem a paralelní realitu - určitě parádní kousek do knihovničky

30.11.2023

Vražda v Mallowan Hall Vražda v Mallowan Hall Colleen Cambridge (p)

Počítejte s oddechovějsi detektivkou...začátek byl pomalý, v půlce už se to dalo číst...nejlepší bylo rozuzlení, kdy došlo k odhalení vraha. Kniha přečtena během týdne, nadchne pěknou obalkou

19.11.2023

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Knihu mi doporučila kolegyně v práci a musím uznat, že za čtení to stalo. Pěkné, oddechové fantasy (přečteno i v originále) s LGBT motivem...už se těším na pokracovani

19.11.2023 5 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Kei Koga

Jedna z nově vycházejích mang s prvky hororu,zabíjení, šikany...snaha poukázat, že lidé jsou schopni naprosto všeho...kdo by čekal, že soused odvedle patří k sériovým vrahům...v případě, že jste četli už předchozi díly, najdete podobné případy...čtěte na vlastní nebezpečí

19.11.2023 4 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

O hodně slabší díl - taková výplň v sérii, ale pěkný popis postav. Hodně střídání v kapitolách

19.11.2023 3 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Naprosto boží kniha pro začínající čtenáře fantasy. Pokud jste četli sérii "Half bad, tak se Vám bude líbit. Jedna z knížek s prvky LGBT :)

19.11.2023 5 z 5