T.Louie T.Louie komentáře u knih

Carpe Jugulum Carpe Jugulum Terry Pratchett

Já nevim jak to ta Bábi dělá, že je ve všech knihách tak úžasná! Mimochodem.... nedáte si někdo šálek čaje? :))

15.05.2014 5 z 5

Z týhle trilogie jsem byla tak napnutá, až jsem si nervama okousala svoje pěstěné nehty. Po zakpanutí knihy při jejím dočtení se mi málem zalily oči slzami, když jsem si uvědomila, že tím to opravdu končí a už nic dalšího nebude.... Po Lisbeth se mi bude skutečně stýskat. Buď jsem cíťa nebo to byly po čertech dobré knihy- výběr nechám na Vás :)

16.04.2014 4 z 5

Miláček Miláček Guy de Maupassant

Ne ne ne ne NE! Už nikdy víc! U týhle knihy se mi zvedal žaludek.

05.04.2014 odpad!

Trochu mi to připomínalo Forresta Gumpa (všude byl, všechno viděl, ke všemu se nachomejl... a to vše tak nějak náhodou), ale bavila jsem se od začátku až do konce. Doporučuji :)

05.04.2014 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Prvních cca 50 stránek bylo bída, děs a utrpení. Málem jsem to vzdala, ALE pak.... to byla jízda :) Zažrala sem se do toho jak červotoč do trámu a hltala každý slovo. Na detektivky jsem si nikdy moc nepotrpěla, ale jsem vážně ráda, že se mi trilogie Milénium dostala do rukou, protože bych se ochudila o hodně. Díky p. Larssone :)

05.04.2014 4 z 5