Szilvia1 Szilvia1 komentáře u knih

Tajnosti a lži Tajnosti a lži Brenda Novak

Pěkná knížka,byla v něm láska,vražda(mírně),tajemství otce i matky,a na konci všechno dobré.

29.11.2023 5 z 5

Sestry z vinice Sestry z vinice JoAnn Ross

Příběh byl pěkný i když předvídatelný,oddechový,bylo tam všechno od tajemství(proč se musejí sestry sejít všechny) až po vzpomínky babičky a nakonec i lásku.

26.11.2023 4 z 5

Domek u vodopádu Domek u vodopádu Carolyn Brown

Příběh byl předvídatelný,oddechový ale pěkný.Někdy stačí,když máme někoho s kým mužeme mluvit, nejen o problémech ale i radostech.

24.11.2023 4 z 5

Otcovy hříchy Otcovy hříchy Jeffrey Archer

Druhý díl Cliftonové kroniky je napínavý,děje se tam u každé postavy vždy něco zajímavýho.Je to napínavá část,protože jsme si mysleli,že Harry i Emma se konečně dozví(ale i my čtenáři) tajemství,které nám pan Archer nechce zdělit příliš skoro na začátku ale nás napíná.Určitě si přečtu i další díly.

23.11.2023 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Dlouho očekáváná knížka od oblíbené autorky má trošku pomalejší rozjezd až skoro do konce ale pak je to opravdu pěkný a smutný.Je to ale pěkná knížka,jsem ráda že jsem ji koupila.

21.11.2023 5 z 5

Dům sester Dům sester Charlotte Link

Knížka byla krásná,plná tajemství,která vyplave na povrch jen na konci příběhu,kterou nikdo nečeká,ale u které je dobře,že se tajemství nakonec vyřešilo.Autorka umí čtenáře chytit a nepustit do konce příběhu.

15.11.2023 5 z 5

Hvězdy Marmalonu Hvězdy Marmalonu Charlotte Link

Příběh byl o jedném snu,o jedné holce,která vyrustala v chudobinci.Dost si vytrpěla do té doby kdy se jí ten sen vyplnil.Byla to krásná knížka.

12.11.2023 5 z 5

Intriky Intriky Beate Rygiert

Druhý díl byl lepší než první díl,děje se tady o trošku víc věcí než v té první,je to odpočinkové čtení,ještě na mě čeká třetí díl.

10.11.2023 3 z 5

Dům hedvábí Dům hedvábí Beate Rygiert

Knížka je pěkně napsaná,jenom mě neuchvátila,protože Angela byla prostě ta dokonalá,na všechno našla na jednou řešení,a ta její dcera byla prostě nejlepší.Ještě zkusím druhý díl,uvidím jak to s nimi dopadne.

08.11.2023 2 z 5

Tři životy Tři životy Natasha Lester

V knížce Tři životy je hlavní hrdinkou Alix St.Pierre,která na začátku osiřelí ale pak se vypracuje na špionku,kterou už zustává i když je po válce.Příběh je rozdělený n a dvě části:minulá a současná doba.Je to krásný příběh,kde se ženy snaží aby byly respektovány,mohli pracovat,a kde je i láska.Je vidět ale i si to mužeme přečíst na konci knížky,že autorka si s příběhěm dala ohromnou práci a výsledek je že z toho kdo má rád(a) příběhy od autorky,je nadšenej.

07.11.2023 5 z 5

Za časů odvahy Za časů odvahy Suzanne Kelman

Krásný příběh.Od autorky je to má druhá kniha,ještě musím přečíst třetí knížku.Autorka umí čtenáře chytit a nepustit,jak to bylo i s příběhem o Vivienne a Marcuse,který se poznali dost těžké a temné době a bylo jim souzeno jen tak krátky čas spolu.Ale i současná linka příběhu byla pěkná,Sophií potkalo neštěstí ale i na konci příběhu bylo dáno štěstí.Krásná byla jak minulá tak i současná část příběhu.Od autorky doufám,že i nadále budou vycházet tak pěkné a dojemné příběhy.

04.11.2023 5 z 5

Eiffel: Příběh životní lásky slavného stavitele Eiffel: Příběh životní lásky slavného stavitele Nicolas d'Estienne D'Orves

Příběh byl krásný o Věži,a o jedné lásce,která byla i muzou pro stavitele Eiffela.

03.11.2023 4 z 5

Volání ptáka kivi Volání ptáka kivi Sarah Lark (p)

Třetí díl Novozélandské ságy měla víc stránek,kde jsme sledovali už pravnučky Gwyn a jejího syna Jacka.Byla to krásná sága.

02.11.2023 5 z 5

Maorčina píseň Maorčina píseň Sarah Lark (p)

Druhý díl ságy z Nového Zélandu je stejně jako první díl Krásný.Tady jsou už hlavními postavami vnučky Gwyn a Helen,ale i o nich se dozvíme pár věcí,ale ta Kura mi nějak nesedla,byla si jistá ve všem,Elaine byla dobrá a víc se mi její postava líbila.Je to sága,která se muže i víckrát číst a bude to vždy stejně krásné čtení.

29.10.2023 5 z 5

V zemi bílého oblaku V zemi bílého oblaku Sarah Lark (p)

První díl Novozélandské ságy je krásný i když někdy ty situace nebyly moc krásné.Tahle sága se muže číst i víckrát,vždy to bude krásný Příběh.

27.10.2023 5 z 5

Hotel Portofino Hotel Portofino J. P. O'Connell

Knížka je na začátku plná lidí,který mají své tajemství,ale skoro u nikoho se to tajemství nedozvíme,ke konci příběhu se do děje dostane trošku detektivky,ale to se vyřeší dost rychle.Příběh ale byl zasažen k moři a po válce.

24.10.2023 2 z 5

Holky z Detroitu Holky z Detroitu Tori Whitaker

Knížka vyprávý příběh dvou žen,jedna je už po smrti a druhá je její prapravnučka Melanie.Je to velmi pěkný příběh,příběh o snahy o samostatnost,o velké lásky a v neposledné řade i o jedné rodinném tajemstvím,které se dozvíme až na konci příběhu.Krása.

21.10.2023 5 z 5

Návrhářka z Paříže Návrhářka z Paříže Georgia Kaufmann

Příběh byl krásný.Jenom jsem netušila,že komu vyprávý svuj příběh,ale na konci už je to jasný.Je to krásný příběh,který doporučují.

19.10.2023 5 z 5

Sestry v éteru: Na vlnách nových časů Sestry v éteru: Na vlnách nových časů Eva Wagendorfer

Román,který je historicky doložený je o třech přítelkyn,které spojuje sen ale i mají své tajemství,a pak i ke konci i štěstí.Mám ráda příběhy se silnými ženskými hrdinkami.Pokračování si určitě přečtu.

16.10.2023 4 z 5

Údolí iluzí Údolí iluzí Kate O'Hara

Druhý díl ságy je čtivejší jako první díl,protože v tomto dílu je už víc o sourozencích Harriet,hlavně o její sestře Ashley.Je to pěkný díl,už se těším na třetí a poslední díl.

13.10.2023 5 z 5