Sysie von Kopri Sysie von Kopri komentáře u knih

Dnes už legendární knížka ukazující demenci armády, která se ukáže v momentě kdy se někdo snaží přesně vyplnit každý rozkaz.

16.07.2014 4 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Pro mě nejlepší knížka od něj. Postupné rozuzlování příběhu, kdy střípek po střípku zapadá do děsivého příběhu u kterého běhá mráz po zádech a který postupně nabírá na síle tak,že na konci jsem se nemohla dočkat až dočtu stránku.. Skvělé!

10.02.2013 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

S každou další stránkou jsem se víc bála toho co mě čeká, ale přitom jsem nemohla přestat číst. Uchvátila mne postupná změna idylického života do něčeho hrůzného..

05.03.2012 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Podle mne nejlepší díl ságy, po naivní pohádce najednou přichází do děje strach. V knížce je naprosto fantasticky vykreslená bezmoc člověka který ví že má pravdu, ale nikdo mu nevěří a může pro ní jen trpět. I když sám Harry je několikrát zralý na proplesknutí, a to má za následek smrt S. A samozřejmě nemůžu opomenout fantasticky vyvedenou mrchu Umbridgeovou.

16.07.2014 5 z 5

Sbohem a na shledanou Sbohem a na shledanou Christopher Pike

Dostala jsem se k ní náhodou v antikvariátu, přečetla jsem jí jedním dechem a jsem ráda že jsem ji potkala :)

18.09.2012 3 z 5

Skvěle vyjádřena syrovost války..

12.01.2013 3 z 5

První povídka mě zaujala trochu víc, ale na druhou stranu teď asi hodně dlouho nevezmu do ruky foťák..

22.04.2012 3 z 5

Mamutí kniha humoristické fantasy Mamutí kniha humoristické fantasy Mike Ashley

Knížka která opravdu pobaví a dovolí popustit uzdu fantazii :)

03.04.2012 3 z 5

Časožrouty jsem přečetla bez dechu od začátku do konce, s druhou povídkou už to tak slavné nebylo, ale nemůžu říct že by neměla něco do sebe.. :)

05.03.2012 4 z 5