Sbohem a na shledanou

Sbohem a na shledanou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22053/sbohem-a-nashledanou-22053.jpg 3 55 8

Mark Forum právě skončil střední školu, když potkal svou velkou lásku. Naneštěstí má ale Becky vážnou známost a Markovi nabízí pouhé přátelství. A právě když se Mark chce vzdát, potkává záhadnou dvojici svých vrstevníků, Vincenta a Karu. Má pocit, že jsou to staří známí, a přitom ví, že se s nimi nikdy nesetkal. Mark si brzy uvědomí, že jeho noví přátelé jsou obklopeni záhadným tajemstvím. Jeho částí jsou zřejmě i Kařiny intriky, jimiž chce dát Becky a Marka dohromady. Pak se však na scéně objeví záhadný muž a události dostávají dramatický a krvavý spád…... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

See You Later , 1990

Petra-Nela
10.03.2024 4 z 5

Knížku mám doma už 30 let, a teď jsem ji poprvé četla, čekala jsem nějaký krvelačný horor, dost mě to překvapilo. Kniha se mě líbila, zamyšlení mezi nebem a zemí.

Martin82
10.02.2022 4 z 5

(SPOILER) Určitě to není klasický horor v sérii SH. Napětí a nevyřešených otázek do půlky knihy až až.....při vysvětlení v závěrečné třetině mě spadla brada, potom trošku dějově kostrbatý závěr ...a filozoficky depresivní poslední tři stránky Epilogu o koloběhu a tedy i trošku smyslu života. Bílé světlo měsíce. 80%.

hippiesak
04.02.2022 5 z 5

Tak toto byl zatím jeden z nejlepších dílů této série! Ale pozor, píšu to jako někdo, komu je 40. Moje já z roku 1994 (12 leté) by jistě nesouhlasilo a tvrdilo by, že nejlepší jsou příběhy od L.Beach z Údolí přízraků, případě že R.L.Stine se svou Fear Street je nepřekonatelný Big Boss. Tento díl nemá v této sérii nic co pohledávat :) Toto není žádný horor, žádné Stopy Hrůzy... Ale tajemný a mysteriózní příběh, který má spád, drží čtenáře v napětí až do úplného konce. Za mě fakt TOP kniha a těším se, až si ji třeba v roce 2032 dám znovu ;) Musím na ni totiž zapomenou...

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Ano, i tato kniha si zaslouží pozornost. Zajímavá ve všech ohledech.

Vampirosa
05.09.2016 2 z 5

Do téhle knížky jsem se dlouho přemlouvala a pěknou dobu si v knihovničce počkala, než získala své vytoužené místo v mých rukou. Bohužel, to nebyly klasické Stopy hrůzy a já ji dočetla jen díky mé vytrvalosti.

Gallaxy
17.10.2014 5 z 5

Skvělá kniha. Úžasně promyšlený děj. četla jsme ji v pubertě a stále patří mezi mé oblíbené :)

Sysie von Kopri
18.09.2012 3 z 5

Dostala jsem se k ní náhodou v antikvariátu, přečetla jsem jí jedním dechem a jsem ráda že jsem ji potkala :)

Dandulka
19.07.2012 5 z 5

Už je to nějakou dobu, co jsem ji četla, ale líbila se mi moc.