Sbohem a na shledanou

Mark Forum právě skončil střední školu, když potkal svou velkou lásku. Naneštěstí má ale Becky vážnou známost a Markovi nabízí pouhé přátelství. A právě když se Mark chce vzdát, potkává záhadnou dvojici svých vrstevníků, Vincenta a Karu. Má pocit, že jsou to staří známí, a přitom ví, že se s nimi nikdy nesetkal. Mark si brzy uvědomí, že jeho noví přátelé jsou obklopeni záhadným tajemstvím. Jeho částí jsou zřejmě i Kařiny intriky, jimiž chce dát Becky a Marka dohromady. Pak se však na scéně objeví záhadný muž a události dostávají dramatický a krvavý spád…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22053/sbohem-a-nashledanou-22053.jpg 3.244

Stopy hrůzy - Tajemné zlo 3.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

See You Later, 1990

Kniha Sbohem a na shledanou

Kontryhelka
02.12.2020

Ano, i tato kniha si zaslouží pozornost. Zajímavá ve všech ohledech.

Vampirosa
05.09.2016

Do téhle knížky jsem se dlouho přemlouvala a pěknou dobu si v knihovničce počkala, než získala své vytoužené místo v mých rukou. Bohužel, to nebyly klasické Stopy hrůzy a já ji dočetla jen díky mé vytrvalosti.

Gallaxy
17.10.2014

Skvělá kniha. Úžasně promyšlený děj. četla jsme ji v pubertě a stále patří mezi mé oblíbené :)

Sysie von Kopri
18.09.2012

Dostala jsem se k ní náhodou v antikvariátu, přečetla jsem jí jedním dechem a jsem ráda že jsem ji potkala :)

Dandulka
19.07.2012

Už je to nějakou dobu, co jsem ji četla, ale líbila se mi moc.