Synysterka Synysterka komentáře u knih

Úkryt před světlem Úkryt před světlem Barbara Erskine

Patří k mým nejoblíbenějším od Barbary. Nejde odložit, dokud se nedočte

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Kniha, kdy jsem se seznámila s Barbarou a věděla jsem, že se z nás stanou kamarádky, kniha mě ihned zaujala a to jsem ještě nevěděla, že další knihy jsou mnohem lepší.

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Výborná kniha, napětí, čekání co bude dál.

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Tak trochu jiná kniha od Lutze, ale nezklamala mě.

Pulz Pulz John Lutz

Opět výborné, Lutz je prostě skvělý.

Noční host Noční host John Lutz

Jediná kniha od Lutze, kterou doma mám a není v ní Quinn a tak jsem čekala, jak se mi kniha bude líbit. Byla výborná a když jsem ji četla, měla jsem v noci strach. Výborná kniha.

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

Další z oblíbených od Lutze.

Potřeba zabíjet Potřeba zabíjet John Lutz

Moje první seznámení s Lutzem a byla jsem nadšená. Frank Quin se mi dostal pod kůži, můj oblíbený detektiv.

Lásky Žofie Bosniakové Lásky Žofie Bosniakové Jožo Nižnánsky

Moc pěkná kniha

Právo první noci Právo první noci Jožo Nižnánsky

Kniha nebyla špatná, ale za mě je top Čachtická paní a ta nasadila laťku tak vysoko, že ji asi žádný jiný román Nižnanského už nepřekoná, celkem jsem se u ní chvílemi trápila.

Dracula Dracula Bram Stoker

Tak tato kniha patří k mým nejoblíbenějším a psaní formou deníku se mi moc líbilo.

Vášeň Caroline Otero Vášeň Caroline Otero Ramón Chao

Kniha se mi moc líbila

Oběšenec Oběšenec T. J. MacGregor

Skvělá napínavá kniha

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Ani nevím, kolikrát jsem ji četla a kolikrát ji ještě budu číst, toto je kniha, která se nikdy neomrzí.

Let ptáka Ohniváka Let ptáka Ohniváka Ernst Wilhelm Heine

Moc pěkná kniha

Brány noci Brány noci Brigitte Riebe

Kniha koupena úplnou náhodou, o to více jsem byla příběhem mile překvapena, kniha mě pohltila od první stránky.

Historička Historička Elizabeth Kostova

Miluji tuto knihu, je jiná, je nádehrná, příběh, který zaujme a prolínání různých dějů se mi moc líbilo. Určitě si ji časem opět přečtu.

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Bylo fajn sledovat, jak to všechno vlastně tenkrát bylo, opět skvělá kniha.

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Výborná kniha, první co jsem od autorky četla a ihned jsem si ji oblíbila. Postava W. Trenta se mi vryla pod kůži, ihned jsem si ho zamilovala. Příběh super, nemám co vytknout.

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

První kniha, kterou jsem od Sandry četla, měla jsem ji půjčenou a když jsem si ji půjčila poněkolikáté, tak mi byla darována :-)
Svědkyně mě tenkrát úplně dostala, četla jsem jedním dechem, byla jsem úplně napnutá a hltala každou stránku. Četla jsem ji mnohokrát a určitě ne naposledy.