surikata246 surikata246 komentáře u knih

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Pohodové čtení,které celkem plynulo,ale nemělo takovou hloubku jako Dalajlámova kočka.

18.03.2019 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Ze začátku trvalo než jsem se začetla později to ušlo.Zřejmě jsem se neubránila srovnání s předchozím autorem a asi jsem očekávala víc.

18.03.2019 3 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Výborně napsané a čtivé , první setkání s autorem hodnotím velice kladně a těším se na další knihy.

18.03.2019 5 z 5

Řev motýlů Řev motýlů Reginald Hill

Trochu zdlouhavé a komplikované,ale přečíst se to dalo.

20.02.2019 3 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Mě se to moc dobře četlo a upoutalo a chystá se přečíst další.

20.02.2019 5 z 5

Poslední dny slávy Poslední dny slávy Jaimy Gordon

Kniha se celkem dobře četla a docela se i líbila.

20.02.2019 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Má druhá kniha od autora opět napínavé,čtivé a hodně drsné.

20.02.2019 4 z 5

Bude to bolet, doktore? Bude to bolet, doktore? Adam Kay

Knihu jsem přečetla jedním dechem a hodně na mne zapůsobila a sdílela s autorem pocity radosti,smutku,frustrace, beznaděje a únavy. A vzpomněla si jak jsem kdysi začínala a to mnohdy bylo taky dost drsné.Občas se člověk po obzvlášť náročné noční službě v nemocnici sám sebe ptá jestli to ještě unese či ho to stále baví ?

13.02.2019 5 z 5

Vaříme zdravě, chutně a hospodárně Vaříme zdravě, chutně a hospodárně Joza Břízová

Tuto kuchařku jsem podědila po své drahé babičce z Moravy a mám ji stále po ruce.

06.02.2019 5 z 5

Malý encyklopedický slovník A-Ž Malý encyklopedický slovník A-Ž kolektiv autorů

Pro mne vždy skvělý společník,když jsem něco nevěděla a hledala.

05.02.2019 5 z 5

Česko-anglický Anglicko-český kapesní slovník Česko-anglický Anglicko-český kapesní slovník Věra Hegerová

Pro mne šikovný slovníček,který se vejde do kabelky.

05.02.2019 5 z 5

Bican – pět tisíc gólů Bican – pět tisíc gólů Josef Pondělík

Fotbal jsem nikdy moc nesledovala,mám radši hokej.Můj dědeček byl milovník starších fotbalových kanonýrů např. Pan Bican,Plánička a další. Nám malým o tom vyprávěl a četl i z této knížky,kterou měl uloženu na čestném místě.

2x Nero Wolfe 2x Nero Wolfe Robert Goldsborough

Pro Nera Wolfa mám odjakživa slabost a vždycky se spolehlivě pobavím.

04.02.2019 4 z 5

Česko-anglická konverzace Česko-anglická konverzace Libuše Bubeníková

Pro mne výborný pomocník při výuce.

04.02.2019 5 z 5

Stručný vícejazyčný lékařský slovník II.  O-Ž Stručný vícejazyčný lékařský slovník II. O-Ž kolektiv autorů

Výborná knížka pro přehled důležitých pojmů,které se velmi často používají v literatuře v mnoha lékařských oborech.Mockrát mi pomohla.

04.02.2019 5 z 5

Akutní medicína - Údaje pro klinickou praxi Akutní medicína - Údaje pro klinickou praxi Ivan Dvořáček

Výborná kniha,z které jsem se učila k maturitě a odborné praxi na zdravotní škole a později ji využila i v praxi i studiu na lékařské fakultě.

Skřítek Halahoj Skřítek Halahoj Georgij Alexandrovič Ball

Mě se to líbilo moc když jsem byla malá,dnes už jen mlhavá vzpomínka.

Kalamajka Kalamajka Josef Lada

Zkrátka nádhera z této knížky nám četla babička a děda a moje hodná sestra nám ji občas půjčí abychom se taky potěšili.

03.02.2019 5 z 5

Na houbách Na houbách Jan Alda (p)

Velmi krásná knížka z našeho dětství,která vždy pobavila a potěšila.

03.02.2019 5 z 5

Doktor v trní Doktor v trní Richard Gordon (p)

U této knížky jsem se opět pobavila jako ostatně skoro u všech s této série,některé jsem četla víckrát.

03.02.2019 4 z 5