surikata246 surikata246 komentáře u knih

Otázky z Fyziky pro přijímací zkoušky Otázky z Fyziky pro přijímací zkoušky Tomáš Blažek

Tyto otázky jsem využila při přípravě na přijímačky na lékařskou fakultu jako doplnění znalostí středoškolské látky,protože jako studentka zdravotnické školy jsem měla manko,které jsem doháněla přípravnými kursy,doučováním a různými knihami.

Zpáteční lístek do dětství Zpáteční lístek do dětství Antonín Jedlička

Jako dítě jsem měla strýčka Jedličku velice ráda pro napodobování řeči zvířat a potom v Arabele,tuto knížku jsem doma objevila náhodou nedávno a se zájmem ji přečetla.

03.02.2019 4 z 5

Sněženky a Machři po čtvrt století Sněženky a Machři po čtvrt století Radek John

Tuto knihu jsem vyhrála jako cenu za vyluštění křížovky v regionálních novinách,přečetla jsem ji a nějak mne neuchvátila.

03.02.2019 3 z 5

Anatomická pomůcka ke studiu chirurgických předmětů Anatomická pomůcka ke studiu chirurgických předmětů Milan Doskočil

Z této knihy jsem studovala a velice dobře se z ní učilo.Byla velice přehledná a podrobná.

Čí je tohle den? Čí je tohle den? Milena Lukešová

Nádherná knížečka,která byla od malička můj souputník a už má další věrné následovatele.

Poznáváme naše savce Poznáváme naše savce Miloš Anděra

Tuto knížku jsem dostala od tatínka aby jsem se dozvěděla o zvířatech a šlo mi to v přírodovědeckém kroužku lépe.Chtěla jsem studovat veterinární lékařství,ale osud chtěl jinak,ale zvířata mám stále ráda a čtení o nich.

Pojďme děti do cirkusu Pojďme děti do cirkusu Oldřich Syrovátka

Na tuto roztomilou knížečku vzpomínám ráda,dostala jsem ji od prababičky Marušky a moc se mi líbila a pořád jsem ji sebou nosila.

Usoužený žabák Usoužený žabák Jiří Faltus

Nedávno jsme s mou sestrou něco uklízely a stěhovaly u mamky a našla se naše nejoblíbenější knížka z nejmenších let.Byla pěkně zaprášená a vůbec jsem nevěděla,že tam je.To bylo radosti,pak jsme si uvařily kávu a četly nahlas a některé úryvky nám i uvízly v paměti.

Josef II. Josef II. Luboš Taraba

Ráda čtu knihy o významných historických postavách i událostech,knížka se mi moc líbila.

Houbová kuchařka Houbová kuchařka Pavel Martin

Naše rodina hrozně ráda sbírá houby a připravuje i různé pokrmy z nich,tuto kuchařku jsem dostala od kamarádky k svátku a některé recepty jsem neznala a ráda vyzkoušela.

Léčebná tělesná výchova II Léčebná tělesná výchova II kolektiv autorů

Výborná pomůcka při výuce rehabilitace a sestavování cvičebních jednotek pro pacienty s různými diagnozami.

Fyzikální terapie Fyzikální terapie Jozef Hupka

Výborná kniha pro výuku různých metod v rehabilitaci dnes již zastaralá,ale vycházejí dnes nové a modernější,masáže atd. platí stále.

03.02.2019 5 z 5

Lékařský slovník anglicko český česko anglický Lékařský slovník anglicko český česko anglický Jarmila Paroubková

Výborná kniha pro učení a opakování anglických lékařských názvů diagnoz z různých oborů medicíny a velmi často používaná dříve při studiu.

Vyšetřování hybnosti Vyšetřování hybnosti Vladimír Janda

Nepostradatelná kniha k výuce vyšetřovacích metod převážně svalových testů pro rehabilitační pracovníky,lékaře,fyzioterapeuty. Toto vydání je starší,ale nic nepostrádá na odbornosti.

Vaříme s Habadějem Vaříme s Habadějem Vlastimil Novák

V rozhlase v Hradci Králové se kdysi vysílal stejnojmenný pořad o vaření a občas tam byla zajímavá jídla a probíhala i soutěž a babička tuto kuchařku vyhrála a čas od času se podle ní i vařilo.

Recepty z Vlachovky Recepty z Vlachovky Stella Zázvorková

Paní Zázvorková byla výborná herečka a ještě lepší kuchařka.Mnohé recepty jsme v rodině vyzkoušely a úspěšně, protože strávníkům chutnalo.

Nesu, nesu kvítí Nesu, nesu kvítí František Hrubín

Nádherná knížka a krásná vzpomínka na nejranější dětství ze které mě četla babička a moc se mi to líbilo a někde na půdě v truhle je,musím se podívat kde.

30.01.2019 5 z 5

Jarní mrtví Jarní mrtví Mons Kallentoft

Je to první kniha od autora a dostala se ke mě zcela náhodou při výběru v knihovně,přečetla jsem ji jedním dechem za den a půl a určitě zkusím i další.

30.01.2019 5 z 5

Lazarův deník aneb Proč já? Lazarův deník aneb Proč já? Stanislav Brabec

Knížka se četla dobře a občas jsem se i zasmála, co se občas se zdravím některých lidí může stát.

30.01.2019 4 z 5

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

Celkem pohodové čtení s nekomplikovanou zápletkou,které rychle ubíhalo.

30.01.2019 4 z 5