Lazarův deník aneb Proč já?

Co počít, když vás stále něco bolí, někde píchá, točí se vám hlava, je vám na zvracení, lékařská ordinace je vaším druhým domovem a vše, co se ve vašem okolí semele, nakonec padne na vás? Vězte, že v tom nejste sami! Povídková kniha plná drsného životního humoru o věcech, jimž se smějeme až poté, co jsme zdraví, nic nás nebolí a dveře domova jsou zavřené na sedm západů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377389/big_lazaruv-denik-aneb-proc-ja-WtF-377389.jpg 4.114

Kniha Lazarův deník aneb Proč já?

LenkaV.1

Vtipně napsaná oddychovka, místy si člověk říká, že je na tom vlastně zdravotně sám skvěle :-) Sem tam lehce zamrazí při popisu organizace zdravotnictví - kdo zažil, pochopí. Častěji však pobaví a rozesměje. A navíc ideální velikost do kabelky nebo kufru. Za mě doporučuji!

LeonaTýnka
20.11.2020

Dlouho jsem se takhle nenasmála. Doporučuji pokud se chcete zasmát a ,, pobavit se " neštěstím jiných

Tylinka
14.09.2020

Výborná oddychovka, vtipně napsané, zasmála jsem se.

iska25
05.08.2020

Moc jsem se pobavila.

KrysaHelena
13.03.2020

Kniha je příjemně čtivá. Začátek knihy mě nezaujal, ale ani neodradil. Následně bylo pár úsměvných kapitol. Zařazuji jako: neurazí, nenáročná, vhodná na dovolenou na pláž.

bagel
21.08.2019

Docela vtipné a s autorem jsem často soucítila.

surikata246
30.01.2019

Knížka se četla dobře a občas jsem se i zasmála, co se občas se zdravím některých lidí může stát.

Nové povídky
Nové povídky