Lazarův deník aneb Proč já?

Lazarův deník aneb Proč já? https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377389/bmid_lazaruv-denik-aneb-proc-ja-WtF-377389.jpg 4 15 8

Co počít, když vás stále něco bolí, někde píchá, točí se vám hlava, je vám na zvracení, lékařská ordinace je vaším druhým domovem a vše, co se ve vašem okolí semele, nakonec padne na vás? Vězte, že v tom nejste sami! Povídková kniha plná drsného životního humoru o věcech, jimž se smějeme až poté, co jsme zdraví, nic nás nebolí a dveře domova jsou zavřené na sedm západů.... celý text

Dámaskloboukem
11.07.2023 3 z 5

Knížku jsem dostala k Vánocům, do července jsem se jí úspěšně vyhýbala. Odrazoval mě obrázek na obalu, protože nemam rada historky ze zdravotnictví s úzkostným hrdinou v hlavní roli.
Po několika urgencích, jestli už jsem přečetla tu děsně vtipnou knížku, jsem ji vzala na dovolenou.
Predevcirem ráno si ji půjčila kamarádka, která čte zhruba jednou za rok. U čtení se smála tak, ze nadskakovala na lehátku a povídky přečetla za jeden den.

LenkaV.1
12.06.2022 4 z 5

Vtipně napsaná oddychovka, místy si člověk říká, že je na tom vlastně zdravotně sám skvěle :-) Sem tam lehce zamrazí při popisu organizace zdravotnictví - kdo zažil, pochopí. Častěji však pobaví a rozesměje. A navíc ideální velikost do kabelky nebo kufru. Za mě doporučuji!

LeonaTýnka
20.11.2020 5 z 5

Dlouho jsem se takhle nenasmála. Doporučuji pokud se chcete zasmát a ,, pobavit se " neštěstím jiných

Tylinka
14.09.2020 5 z 5

Výborná oddychovka, vtipně napsané, zasmála jsem se.

iska25
05.08.2020

Moc jsem se pobavila.

KrysaHelena
13.03.2020 3 z 5

Kniha je příjemně čtivá. Začátek knihy mě nezaujal, ale ani neodradil. Následně bylo pár úsměvných kapitol. Zařazuji jako: neurazí, nenáročná, vhodná na dovolenou na pláž.

bagel
21.08.2019 4 z 5

Docela vtipné a s autorem jsem často soucítila.

surikata246
30.01.2019 4 z 5

Knížka se četla dobře a občas jsem se i zasmála, co se občas se zdravím některých lidí může stát.

Stanislav Brabec
česká, 1961
2013  93%Prokletí z mlh
2014  82%Mrazivý dech starých časů
2015  84%Labyrint ticha
2018  80%Lazarův deník aneb Proč já?
2017  100%Zahrada ztracených duší