Sumeček Sumeček komentáře u knih

nádherná kniha poslouchám ji jako mp3 a řeknu vám je to proti filmu pecka. Kdo to nečetl nebo neposlouchal ale jenom vyděl tak si bude říkat že je to hezké ale ono to je hezký mnohem víc ve knižní verzi.
Ve filmu je hromada přidaných věcí a zároveň smazaných věcí zkrátka kdo nečetl knihu neví jak je to hezké (:

05.11.2021 5 z 5

Mach a Šebestová Mach a Šebestová Miloš Macourek

senza
kniha

24.02.2021 5 z 5

Smrt krásných srnců / Jak jsem potkal ryby Smrt krásných srnců / Jak jsem potkal ryby Ota Pavel

Super dobrá kniha super dobrý autor škoda že ještě nežije kdyby jo tak bych si ho přál potkat (:

16.10.2021

jedna z mých nejoblíbenějších knih. Je fakt skvělá.

13.11.2020 5 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

super knížka u nás se dědí po generacích moc rád jí poslouchám také přes mp3

16.10.2021

Dva roky prázdnin (převyprávění) Dva roky prázdnin (převyprávění) Ondřej Neff

moc se mi líbila říká se že nepatří mezi oblíbené knihy od Verna ale já bych jí tam zařadil a byla by na prvním místě.(:
je hodně oblíbená ale nedoporučuji pro citlivější lidi, protože je tam docela střílení zvířat a vrazi s dýkou.
Je to docela stará knížka
ale střílejí tam po zvěři aby se uživili a po vrazích, protože by je jinak zabili a to oni nechtěli
(:(:(:(:

26.11.2021 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Byla dobrá

16.02.2020 5 z 5

Dárek pro Ježíška Dárek pro Ježíška Stjepan Lice

je hezká vánoční

10.12.2019 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka: Kotě z Podsvětí 2 Deník malého Minecrafťáka: Kotě z Podsvětí 2 Cube Kid (p)

Super Droper (:

12.06.2022 5 z 5

Skryté království Skryté království Tui T. Sutherland

supr tajemné

06.04.2022 5 z 5

Velmi dobrá kniha

05.04.2022 5 z 5

Nebezpečný ostrov Nebezpečný ostrov Jaroslav Němeček

Super bylo to moc hezké zkrátka čtyřlístek ale od pohledu jsem si myslel že to bude něco o rybách a ono nic ale i tak to bylo moc pěkné (: (: (:

15.02.2022 5 z 5

4 vesmírné příběhy Čtyřlísku 4 vesmírné příběhy Čtyřlísku Jaroslav Němeček

Je to super kniha je dobrá zavzpomínat si na 5-8 let když jsem si jí četl

04.02.2022 5 z 5

Young Indiana Jones a poklad na plantáži Young Indiana Jones a poklad na plantáži Bill McCay

Super tajna kniha(:

11.01.2022 5 z 5

Doba kamenná - Pomsta Šedého lva Doba kamenná - Pomsta Šedého lva Veronika Válková

Mám paní Veroniku Válkovou rád, protože vždy když si du číst další vím že se zase něco naučím (:

07.11.2021 5 z 5

moc hezká knížka 5ekl bych nejhezčí zatím ze všech Bárovek.
Hodně se toho dozvíte a je to hezké

07.11.2021 5 z 5

Rybářský závod Rybářský závod Dan Černý

super čtu čtyřlístky mám jich doma kolem 150 kusu(:

16.10.2021 5 z 5

Můj život s rybami Můj život s rybami Jakub Vágner

Mám Jakuba rád svoji slávu si poctivě vydřel to já bych nedokázal obdivuji ho a koukám se na jeho dokumenty a moc se mi líbí chtěl bych být jako on ale vím že nebudu i když jsem také rybář(:

14.10.2021 5 z 5

Krtek a paraplíčko Krtek a paraplíčko Hana Doskočilová

moc se mi to líbilo myslím si že jsem přečetl všechny krtky

17.03.2019 5 z 5

Ostrov obřích Pokémonů Ostrov obřích Pokémonů Tracey West

moc se mi to líbilo protože mám rád pokémony

17.03.2019 5 z 5