Můj život s rybami

Můj život s rybami https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137104/bmid_muj-zivot-s-rybami-BO4-137104.jpg 4 17 7

Jakub Vágner je proslulý český sportovní rybář, držitel mnoha světových rybářských rekordů. Pro splnění svého snu – zmapování největších a nejvzácnějších sladkovodních ryb naší planety – procestoval kromě Antarktidy všechny kontinenty. Jeho dobrodružná cesta za životní vášní začala zásadním životním rozhodnutím – přerušením nadějné hudební i atletické kariéry. Přes krušné začátky umývače nádobí v Austrálii se Jakub dostal až do prestižních televizních pořadů, a dokonce se stal sám jejich tvůrcem. Jeho příběh fascinuje a názorně ukazuje, že nic není nemožné, když je člověk ochoten překonávat překážky. Knihu doplňují ohromující dokumentární fotografie.... celý text

Sumeček
14.10.2021 5 z 5

Mám Jakuba rád svoji slávu si poctivě vydřel to já bych nedokázal obdivuji ho a koukám se na jeho dokumenty a moc se mi líbí chtěl bych být jako on ale vím že nebudu i když jsem také rybář(:

medlovice
24.12.2020 5 z 5

Jakub má v životě štěstí, i když si tu svoji slávu tvrdě a poctivě vydřel. Jít za svým snem , dotáhnout to někam i bez protekce . Spousta fotek ryb, některé jsou strašidelné , jiné krásné, rozesmátý Jakub a rybáři , pomocníci. Poutavě napsané s úctou k jeho vzorům.
Narozený 24.12. , právě dnes, jaká náhoda..

tichoslapek_
09.11.2019 5 z 5

Knihu jsem četla již pětkrát. Pořád se k ní ráda vracím a vracet i nadále budu. Je úžasné, co Jakub dokázal.

velociraptor
01.03.2019 4 z 5

Výc se vyvedla kniha na stopě gigantům.
Ale i tadle je okk. Super ???? fotky obě knihy ????.

Manunka
31.03.2015 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih vůbec. Nádherné fotografie, poutavé vyprávění o rybách, o kterých nemá člověk leckdy ani tušení, že existují a Jakubův životní příběh. Tento člověk má můj velký obdiv!

puplik
24.09.2013 4 z 5

Malý výlet za rybami o kterých sem často ani nikdy neslyšel :) velmi zajímavé a poutavé,krásné fotografie

milunka4
02.12.2012 5 z 5

Jakub je můj oblíbenec a velký vzor. To, co dokázal, si tvrdě vydřel. Nebál se jít za svým snem a ten se mu splnil.

Jakub Vágner
česká, 1981
2012  87%Můj život s rybami
2015  84%Na stopě gigantům
2010  100%Můj přítel sumec
2023  %Jak ryby nedaly Jakubovi spát
2022  %Jak Jakub potkal ryby

Kniha Můj život s rybami je v