stoun25 stoun25 komentáře u knih

Tak pravil Vincent Tak pravil Vincent Pablo de Sax (p)

Vincent Venera je i můj vzor.
Nejraději bych se sebral, jel za ním do Prahy, koupil mu piva a poprosil ho, Vincíčku, udělej mi toho Putina

12.01.2024 5 z 5

České podsvětí Josefa Klímy České podsvětí Josefa Klímy Josef Klíma

Kniha natolik zajímavá, že mám v plánu si ještě poslechnout i podcasty pana Klímy. Čtení jsem si zpříjemnil seriálem Devadesátky a dohromady to udělalo ucelený obraz podsvětí těch let...

07.01.2024 5 z 5

Dům U sedmi švábů Dům U sedmi švábů Anna Saavedra

Já bych řekl, že ač může být autorka zvláštní, kniha je fakt dobrá...
plný počet

19.12.2023 5 z 5

Cestou za dobrodružstvím Cestou za dobrodružstvím Petr Placák

Za mě vážně slušné dílo. Jdu hledat další autorovy knihy a pokud jsou i ostatní takto dobré tak autora zařazuji mezi své oblíbené.
Děkuji a dávám plný počet.

26.11.2023 5 z 5

Vypovězen Vypovězen Karel Klostermann

Absolutní pecka,
Člověk člověku vlkem...
Harrymu bych dal palec, kdyby si toho nezamotal politiku..

08.11.2023 5 z 5

Konec nylonového věku Konec nylonového věku Josef Škvorecký

Mám rád Škvoreckého knihy a tato je také pěkná.

23.06.2019 5 z 5

Portrét pana W. H. / The Portrait of Mr. W.H. (dvojjazyčná kniha) Portrét pana W. H. / The Portrait of Mr. W.H. (dvojjazyčná kniha) Oscar Wilde

Byl jsem překvapen. Tak říkajíc, knížka jedním dechem.

19.06.2019 5 z 5

Základní kvalifikační učebnice - motorismus Základní kvalifikační učebnice - motorismus Bohumil Dobrovolný

Má první kniha o motorismu kterou jsem dostal od svého dědečka. Dnes už použitelná pouze na veterány..

05.06.2019 5 z 5

Barbánek – Velká kniha dobrodružství Barbánek – Velká kniha dobrodružství Jiří Havel

Barbánka jsem kdysi dávno poznal v časopisu Čtyřlístek. Tato kniha doplněná rébusy a básněmi je velmi povedená a líbí se mě i mým dcerám.

03.06.2019 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Tedy... Dočetl jsem to... Čekal jsem thriller, ale spíš to byla červená knihovna..
Zápletka slušná, děj předvídatelný, chování osob mi občas přišlo nepravděpodobné.. Co se zcela vymyká mému rozumu je schopnost autorky rozepsat milostné scény až do neskutečných podrobností, což jsem nakonec musel přeskakovat.
Takový román pro ženy a já se raději poohlédnu po nějakém čtení pro pány, jelikož toto nedokáži ocenit.

01.06.2019 2 z 5

Kaštánek a Kaštanka Kaštánek a Kaštanka Hans Greschek

Krásná kniha pro nejmenší

29.05.2019 5 z 5

Můj přítel Švejk Můj přítel Švejk Josef Lada

Krásné ilustrace od pana Lady toto strohé převyprávění pozdvyhuje na 3 hvězdy.

06.05.2019 3 z 5

Básně Básně J. R. R. Tolkien

Líbilo, asi jsem Tolkienofil

05.03.2019 5 z 5

Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-6 Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-6 C. D. Payne

Parádní knížka, která popisuje co všechno je člověk v mládí schopný udělat kvůli holce. Moc jsem se pobavil.

05.03.2019 5 z 5

SAS - Příručka jak přežít SAS - Příručka jak přežít John Wiseman

Pěkná kniha, která je plná informací které člověk v České kotlině nevyužije. Některé místa jsem prostě přeskočil..

17.02.2019 3 z 5

Marťanská kronika Marťanská kronika Ray Bradbury (p)

Mám rád sci-fi, ale některé povídky mne neoslovily. Kovbojové na Marsu.. Tak mi to přišlo.

17.02.2019 3 z 5

...a to mi nemůžete udělat ...a to mi nemůžete udělat Jan Pelc

Poměrně slušné psychologické drama..

29.01.2019 5 z 5