stoun25 stoun25 komentáře u knih

Seřizování a opravy motocyklů Jawa Seřizování a opravy motocyklů Jawa Jiří Dočkal

Nečekal jsem, že tohle bude jednou příručka k veteránům.. Tehdy (když mi bylo 18) to byla kniha, ke které jsem se vždy uchýlil když nám to nejezdilo jak mělo, nebo se vyskytl problém.. Dnes je problém sehnat ty díly a všechno je už spíše rarita..

Punk not dead Punk not dead Eduard Svítivý

Dnes už je punk historie. Byl jsem rád když jsem při stěhování tuhle knihu znovuobjevil.. Chce to si ke čtení přichystat patřičná alba a vychutnat si tuto knihu až do dna. Punk's not dead

Jen aby nebyl Mikuláš hluchý Jen aby nebyl Mikuláš hluchý Miloš Kratochvíl

Krásně napsaná kniha, jediná chyba na kráse je, když jsem to četl své šestileté dceři musel jsem si pohotově vymyslet něco jiného v pasáži, kde se píše o dárcích schovaných po skříních... Zřejmě je kniha pro starší děti co již znají pravdu o vánocích.

...a vyberte si ...a vyberte si Jan Pelc

klasický Pelc, člověk si vybere, mě se nejvíce líbila povídka Emigrantská..
Chodil se mnou kdysi na studia kluk co pořád mrkal a taky povídal nesmysly.. Teď jsem to pochopil.

19.01.2019 4 z 5

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Krásná kniha. Líbí se mi v knize, krom příběhu mladého chlapce i popsaná indiánská filozofie o duši a životě.

18.01.2019 5 z 5

Rybáři a hastrmani Rybáři a hastrmani Miloš Kratochvíl

Naprosto perfektní kniha pro děti, která pobavila celou rodinu.

16.01.2019 5 z 5

Poťouši a zloděják Poťouši a zloděják Miloš Kratochvíl

Modrý Poťouch byl skvělý a druhý díl je slabší.., ale dětem se líbil.

16.01.2019 3 z 5

Počítání oveček Počítání oveček Jiří Žáček

Nádherné básně, líbilo se nejen dětem.

12.01.2019 5 z 5

Motocykly Jawa  aneb sedmdesátiletá historie Motocykly Jawa aneb sedmdesátiletá historie Miroslav Gomola

Nádherná kniha , v níž je celá historie Jawy. Chtěl bych všechny ty motocykly mít

12.01.2019 5 z 5

Zahrada Zahrada Jiří Trnka

Znovu čteme Zahradu, dětem se líbí i když ji znají nazpaměť. Užasná kniha, která baví i mě.

11.01.2019

Aféra Niny B. Aféra Niny B. Johannes Mario Simmel

Mám rád Simmela a tato kniha stojí za přečtení.

08.01.2019 5 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Tato kniha si doopravdy zaslouží vyšší hodnocení než 65%. Za mě dávám plný počet.. Autor se vyznamenal se svojí prvotinou a doslova do ní dal celý svůj život stejně jako jeho hlavní postava do obrazu. Kniha ve mě zanechala hluboký dojem.

08.01.2019 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Vizionářství...

07.01.2019 5 z 5

Stopy v divočině Stopy v divočině Ernest Thompson Seton

jedna z mých prvních knih v mládí.. a je to kniha nezapomenutelná..

07.01.2019 5 z 5

Planina Planina Steinar Bragi (p)

Crimble to popsal naprosto dokonale.. Tady není co víc říct.. Byl jsem natěšený na vývoj situace a celé to vyčpělo..

07.01.2019 2 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal