Seřizování a opravy motocyklů Jawa

Seřizování a opravy motocyklů Jawa https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125529/serizovani-a-opravy-motocyklu-jawa-125529.jpg 5 4 3

Cílem této knihy je podat podrobný popis seřizovacích a opravářských prací na všech typech motocyklů Jawa

draka
30.07.2020 5 z 5

Knížka, která ve mně vyvolává nostalgii. Provázela mě od prvních krůčků mé původní profese, a navíc, otec vlastnil Jawa 250 typ 559/02. Opravoval a seřizoval jsem motory malých motocyklů kamarádům i jejich rodičům. Od Jawy 50/550 Pionýr (jednosedadlový pařez), 20 a 21 Sport. Potom motory motocyklů JAWA a ČZ. Moc dobře si vzpomínám, jak jsem „půlil motor“ ve svém pokoji na podlaze, na nějaké bedýnce a máma tam vtrhla a okamžitě mě vyhodila. Než se postavila garáž a zařídila dílna, musel jsem „pracovat“ ve sklepě. Držím knihu v ruce a dívám se, jak je umazaná od oleje. Jsou na ní zřetelné daktyloskopické stopy. Těch 23,-Kč co stála, jsem nikdy nelitoval. Byla to dobrá investice.

stoun25
27.01.2019 5 z 5

Nečekal jsem, že tohle bude jednou příručka k veteránům.. Tehdy (když mi bylo 18) to byla kniha, ke které jsem se vždy uchýlil když nám to nejezdilo jak mělo, nebo se vyskytl problém.. Dnes je problém sehnat ty díly a všechno je už spíše rarita..

Philoun
20.02.2015 5 z 5

Výborná knížka, která je naprosto nezbytná jak pro začátečníky tak i pokročilejší nadšence do starých Jaw. Pan Dočkal jednoduše vysvětluje postupy potřebné k opravě a údržbě stroje.

Jawa (motocykly)

Jiří Dočkal