steph.tey steph.tey komentáře u knih

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Krásná kniha. V mém výtisku se bohužel objevily pravopisné chyby. Nemám tušení, jak je to možné. Bála jsem se že to knize ubere na jedinečnosti, ale víte co? Neubralo! Je to naprosto úžasný příběh!!! Sice bych uvítala delší epilog, i tak se mi kniha moc líbila. Něco mi říká 9,5/10* (asi kvůli těm chybám). I tak velmi doporučuji!!! A ty básně...

06.09.2015 5 z 5

Bouře Bouře Julie Cross

No teda! Upřímně řečeno tenhle neuvěřitelný příběh který jsem právě dočetla... totiž TOHLE jsem od 312-ti stránkové sci-fi fantasy knihy v paperbacku vážně nečekala. Ještě že jsem přivřela oko nad ( možná trochu přeháním) pro mě trošku pomalým rozjezdem. NIČEHO NELITUJU. DOPORUČUJI!!!

23.08.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Nejdříve mě kniha moc nenadchla. Po Hvězdách trochu zklamání. První a poslední část byla čtivá, prostřední část mě trochu nudila v porovnání z koncem, který mě naprosto odrovnal. Pointa celé knihy je velice promyšlená. Jsem ráda že jsem celou tu ,,nudnou'' část přelouskala a mohla si potom vychutnat ten netradiční konec. Jsem zvědavá na další Greenovky!

12.08.2015 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Díky sérii Divergence jsem se začala zajímat o dystopie, sci-fi a celkově knihy o budoucnosti, a tento žánr je teď můj oblíbený. DĚKUJU VERONICE ROITHOVÉ!!! - to pro začátek. Tak a teď k samotné knize. Je to první ,,pořádná'' kniha, která MI DOOPRAVDY VYRAZILA DECH. BYLA JSEM Z NÍ ÚPLNĚ PAF! K Vánocům jsem nějakým zázrakem který věděl že se mi to bude líbit - i když tahle věta asi nedává smysl :-) - dostala box s celou trilogií a tak hned jak jsem dočetla první díl pustila jsem se do čtení dílu druhého. Kdo si myslí, že je to nesmysl, ať si to strčí za klobouk - i když každý má právo na svůj názor - protože TAHLE KNIHA JE ÚPLNĚ ÚÚÚŽASNÁ. DOPORUČUJI!!!:-)

25.07.2015 5 z 5

Past na Sněhurku Past na Sněhurku Krystyna Kuhn

Úžasný thriller! (zároveň první co jsem četla) Nejdříve mi trochu vadil styl, jakým je kniha napsaná (jsem zvyklá číst knihy z pohledu hlavní hrdinky), ale po několika přelouskaných stránkách jsem si začala zvykat (jednou to stejně přijít muselo:-P). Pro mě byl ten konec naprosto nečekaný a také bych ocenila více romantiky - bože co to píšu? vždyť je to thriller! - ale i tak to převýšilo moje očekávání. Pravděpodobně si brzo přečtu něco podobného.

19.07.2015 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Napínavé čtení, které vás s výjimkou konce (tak to aspoň bylo u mě) nezklame. Ten konec vás alespoň ''nakopne'' do čtení dalšího dílu (tak to totiž taky bylo u mě). Možná je tahle kniha i o trošičku lepší než 1. díl, protože v něm mi chyběly opravdovější city. Každopádně moc povedené, čtivé (stejně jako celá série) a celkově co dodat? Píšu přeci o Hunger Games!

13.07.2015 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Dnes jsem to dočetla. ASI SE ZBLÁZNÍM!!! Nečekala jsem to. Ale vůbec! Ten konec, páni... Epilog se mi líbil, i když bych se chtěla dozvědět více informací o budoucnosti a celkově jsem prostě zvědavá, protože bych chtěla potvrdit nějaké mé nápady o tom, co by se mohlo ještě stát. I když vím, že ta kniha po epilogu končí, ale kdo by nechtěl vědět co bude dál? Spousta postav mi byla sympatických a několik dalších jsem zase úplně nenáviděla, tak jako Katniss. Ale nechci psát spoilery, tak se to budu snažit ukončit. Prostě, tento díl mě překvapil. Mám z něj smíšené pocity, ale celá série mě tak zaujala, takže i kdybych věděla, že ten díl je úplný propadák - a to vážně není, i když mám ty smíšené pocity a asi to teď vypadá že neumím kritizovat - tak bych si to stejně přečetla. Má to své plusy i mínusy. Ale mě se to líbilo. Konečně vím, jak to skončilo. Sice mě to párkrát zklamalo, ale rozhodně PŘEVAŽUJÍ PLUSY!

12.07.2015 5 z 5

Magie přírody Magie přírody Regina Bizzi

Knížku mám, ale nedočetla jsem ji . Winx jsem měla vážně ráda ale postupem času jsem z toho vyrostla.

08.07.2015 4 z 5

Charmix: Encyklomagie Charmix: Encyklomagie Regina Bizzi

:-) Řeknu vám, byla jsem strašně šťastná díky téhle knize, protože Winx jsem měla vážně moc ráda!

08.07.2015 5 z 5

Jaká jsi? Velká kniha vílích testů Jaká jsi? Velká kniha vílích testů Regina Bizzi

Byla jsem fanynka Winx. Takže co dodat? Byla jsem nadšená!

Okouzlená Flora Okouzlená Flora Regina Bizzi

Flora byla má nejoblíbenější víla z Winx clubu. Číst si o ní bylo úžasné. Povedený příběh!

Píseň pro Musu Píseň pro Musu Regina Bizzi

Winx patřily k mým nejoblíbenějším hrdinkám!

Stella na módní přehlídce Stella na módní přehlídce Regina Bizzi

Tehdy jsem Winx četla moc ráda.

Layla má rande Layla má rande Regina Bizzi

Winx club patřil k mým nejoblíbenějším seriálům. Knizky? Super!

Ples pro Bloom Ples pro Bloom Regina Bizzi

Winx byla moje srdcovka! Knížka se mi moc líbila.

Opuštěná kobylka Opuštěná kobylka Lucy Daniels

Mám pocit, že jsem to nedočetla. Koně nejsou prostě nic pro mě.

08.07.2015 3 z 5

Čtyři myši v černé džungli Čtyři myši v černé džungli Geronimo Stilton (p)

Když jsem si jako malá přečetla Colettin tajný deník od Stiltonovy sestry, tak jsem si chtěla přečíst něco podobného. Byla to správná volba. Pěkné čtení pro určenou věkovou kategorii!

08.07.2015 5 z 5

Colettin tajný deník Colettin tajný deník Tea Stilton (p)

To čtení mě moc bavilo:-)

08.07.2015 5 z 5

JAKO MALÁ JSEM MILOVALA PIPI!!!

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Jedna z mých prvních knížek, která se mi líbila natolik, že jsem si ji četla sama. Co dodat, když jsem ze čtením začínala.

08.07.2015