sophia2943 sophia2943 komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha přečtená asi za 1 a půl dne. No co dodat... stejně jako Mengele na Laleho pořvával "tatére jdu si pro tebe", tak stejně na mě hučela tahle knížka. Akorát s rozdílem, že ta kniha mě dostala.

24.07.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Hodně silný příběh. Opravdu mi až občas jde rozum stranou čeho lidé byli schopni se dopustit na jiných lidech. Ba co víc nejhorší na tom je, že stále v této době se najdou tací, kteří tyto zvěrstva omluvují a nebo podporují. Hrůza děs !

04.09.2019 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kámen mudrců jsem si přečetla až ve svých 23 letech a to i přes to, že filmy jsem viděla nesčetněkrát, tak mě ta kniha úplně pohltila. Čtení jsem si ještě trochu ztížila a sáhla po anglické verzi a nelituji. Ačkoliv Hagridův slang mi dělal občas problémy, tak o přesto stále čekám na svůj dopis a přijetí do Bradavic :)

13.11.2017 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Klasická chytlavá Keplerovka. Je teda pravda, že občasné pasáže mi přišly trošku přitažené za vlasy, ale i tak přečteno asi za 3-4dny. Kepler to prostě umí napsat, tak že to prostě musíte dočíst.

14.08.2019 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Přečteno jedním dechem. Po zlodějce knih, jsem myslela, že mě žádná knížka tak nedostane, ale opak je pravdou... 5 hvězdiček je málo..

22.09.2016 5 z 5

Laserový muž: Príbeh o Švédsku Laserový muž: Príbeh o Švédsku Gellert Tamas

Knihu jsem četla dlouho, ale na jejím skvělém obsahu to nic nezměnilo. Po absyntovce jsem sáhla poprvé a už teď se mi doma válejí dvě další. Příběh jako takový byl výborný. Nebyla to žádná krvavá detektivka, ale příběh který se opravdu stal a o to víc to člověka pohltí. Každopádně ke konci, kdy autor napsal, že text psaný kurzívou jsou výpovědi od Johna, tak v tu chvíli mi běžel mráz po zádech a tak se pozná sakra dobrá knížka.

22.07.2019 5 z 5