sona8058 sona8058 komentáře u knih

Kolotoč přání Kolotoč přání Nora Roberts

Zakončení série... Je to hezké pohodové čtení! Já proste Noru mám ráda...

Modré z nebe Modré z nebe Nora Roberts

I když je zde v komentářích hodně kritiky, tak já jsem si čtení užila. Jasně, nehledala jsem světoborný příběh, ale prostě knihu, při které si odpočinu a dostala jsem to. Nora Roberts podle mě píše skvěle a její knihy mě nikdy nenudí! Ani tady nezklamala ;-)

Závrať všedních dnů Závrať všedních dnů Nora Roberts

Opakuji se, ale knihy od téhle autorky jsou pro mne sázkou na jistotu! Nora umí psát a potvrdila to i u téhle série! Zapojila trochu duchařiny a já jsem strávila příjemné odpoledne u knihy, u které jsem věděla, že mě nezklame.

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Zvláštní pohádkový příběh pro dospělé. Sice mi chvilku trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem byla nadšená! Knížka vás donutí zamyslet se nad vším, co děláte a objevit ve vás to, co se ztrácí... :-)

11.01.2017 4 z 5

S láskou, Rosie S láskou, Rosie Cecelia Ahern

Jsem neskutečně ráda, že jsem přečetla knihu před filmem! Bože! Ve filmu z Rosie udělali couru, která nestojí o dítě... Uff! Bylo pro mě nejdřív zvláštní, že je děj psán jen formou dopisů a mailů, ale po chvilce jsem si zvykla a maximálně si čtení užila. :-)

09.01.2017 5 z 5

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Nora Roberts mě prostě nikdy nezklame! Další brilantní příběh, který člověka donutí se zamyslet. Prostě, když chci příběh, který mě nezklame, tak sáhnu po knize od Nory Roberts. :-)

09.01.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Asi jsem ovlivněna tím, že jsem se zamilovala do Pomsty a Rozbřesku a Dvoru trnů a růží, protože to je pro mě TOP! Tohle nebylo ale vůbec špatné čtení! Naopak! Jestli si myslíte, že znáte příběh o Alence, tak tahle kniha vás vyvede z omylu! Tahle knížka prostě baví, čte se dobře a myslím si, že dokáže čtenáře pěkně upoutat. :-) Ale musím se přiznat, že mi dost vadil Morfeus :-D Zach je Zach ;-)

09.01.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Okamžitě se tato kniha zařadila mezi TOP! jsem nadšená a hned mě to nepustí... Prostě je vidět, že kdo umí -umí! A Sarah J. Maas umí! Styl psaní vás nenechá knihu odložit a vy jen hltáte větu za větou, slovo za slovem a nechcete přestat.

03.01.2017 5 z 5

Dům za zdí Dům za zdí David Mitchell

Celou dobu jsem si říkala, proč tam lezli?? Ale i já jsem se nechala ošálit všemi kouzly a halucinacemi. Autor vás zaplete do příběhu, který mrazí a v tu chvíli se ve mně probrala ta strašpytlí část a nechtěla za žádnou cenu sundat nohy z postele. :-)

02.01.2017 4 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Knihu jsem přečetla za jediný den! Podle mě, je to jeden ze zdařilejších psychothrillerů, od kterého dostanete všechno, co očekáváte - napětí, dobrou zápletku a rozuzlení, které nabere na obrátkách!

29.12.2016 5 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Tak takovouhle pecku jsem nečekala! Převyprávěná pohádka? Možná! Ale je v ní něco víc...pohádka pro dospělé. Kniha má spád, skvělý děj a postavy vám učarují. Nemohu se dočkat dalšího dílu!!

28.12.2016 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Thriller, který vám nedá spát! Musela jsem číst a nepřestávat a dostala jsem všechno, co od skvělé detektivky požaduji - napětí, neotřelou zápletku a rozuzlení, které nikdo nečeká!
Díky Mystery Pressu jsem narazila na dalšího autora, kterého si zařadím mezi TOP.

28.12.2016 5 z 5

Páté evangelium Páté evangelium Ian Caldwell

Rozhodně nečekejte knihy podobné Brownovým. Páté evangelium je kniha, ve které je mnoho otázek, víry a nekonečné množství teorií.. Asi jsem čekala něco jiného, ale nebylo to vůbec špatné! Jsem ráda, že jsem si díky nakladatelství Portál mohla knihu přečíst a zrecenzovat. Nemyslím si, že by kniha byla pro každého! Rozhodně není pro ty, kteří nemají ani maličký zájem o víru a náboženství celkově. Já jsem ale nakonec byla spokojená! :-)

04.12.2016 4 z 5

Hrdinové ve člunu Hrdinové ve člunu Daniel James Brown

Nádherná kniha, která je napsána s velkým citem... Není jen pro veslaře, přečtěte si ji pokud máte rádi velice silné příběhy, které vás nenechají chladnými. :-)

11.10.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Ani není možné, že už je to tak dávno! Série HP mě vlastně přivedla ke čtení a já tím paní Rowlingové velmi děkuji! Jsou to knihy, které jsou velmi hezké, propracované a až jednou budu mít děti, tak si celou sérii určitě přečtou. ;)

28.06.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Dvanáct žen, dvanáct povídek, dvanáct životních situací, které jsou nabité emocemi a já jsem se nemohla odtrhnout a jen jsem četla, četla a četla! Smekám před paní Třeštíkovou, protože se jí povedlo něco úžasného! Napsat knihu, do které se začtete a nemůžete přestat a na konci litujete, že už to dál nepokračuje. . . Už teď se nemůžu dočkat další knihy od této skvělé autorky! :-)

21.06.2016 5 z 5