Kolotoč přání

Kolotoč přání https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240776/mid_inn-boonsboro-kolotoc-prani-CXp-240776.jpg 4 126 29

Inn BoonsBoro série

< 3. díl

Hope sice dříve žila v hlavním městě, ale dokáže ocenit kouzlo půvabného zapadákova, malého hotýlku i jeho sexy majitele. Zatímco hotel díky jejím zkušenostem šlape jako hodinky, soukromý život by potřeboval značně seřídit. A to Hope netuší, že ji dostihne – i ztrapní – její vlastní minulost.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Perfect Hope , 2012

Evkaha
02.03.2024 3 z 5

Třetí díl už ničím nepřekvapil, jako dva předchozí pohodově plynul. Nebylo tam moc akce, ale líbil se mi přátelský hotelový duch :-)

Marcik7
19.12.2023 4 z 5

Obrovská romantika s trochou duchařiny, velmi dobře se to četlo , ale z té jejich pracovitosti by měl člověk mindrák

pip11
15.01.2022 5 z 5

Konečně jsem se dostala k třetímu a poslednímu dílu série z malebného hotelu. Další příjemný příběh, který se mi opět velmi líbil.

georginaa
24.10.2021 5 z 5

Třetí romantický díl se špetkou duchařiny. Bratři si konečně našli své drahé polovičky a šťastný život může začít. Nebylo to vůbec špatné i když od Nory mám radši akčnější detektivky.

moudivlacek
11.07.2021 4 z 5

Tak jsem dočetla tuto sérii a vím, že určitě si ji někdy znovu a velmi ráda přečtu zase. Tři bratři, kteří najdou svou životní lásku, a 3 kamarádky, které se do nich zamilují. Na příběh Rydera jsem se moc těšila, je to takový mrzout, ale opravdový pracant, a za rodinu se bijící jako lev. Na druhé straně Hope, která utekla před zklamáním do malého městečka, kde zjišťuje, že i zde se dá naplno žít a milovat. Je tu "doma" a najde tu svou "rodinu".
Musím přiznat, že se mi víc líbil příběh Clare a Becka a Owena s Avery. Ale to jen tím, že tam bylo více vtipu. Tady bylo víc vážnosti, přesto pár vtipů se tu najde.
Jsem ráda, že jsem dočetla sérii, ale i tak trochu smutná, že opouštím hotelového ducha Lizzy i celou rozšířenou rodinu Montgomeryů.

Kuzelka83
04.10.2020

Četla jsem i předešlý díl, ale netušila jsem, že jde o miniserii. Jako oddechovka dobré, ale asi jsem rozmlsana a přišlo mi to až moc jednoduché a bez děje. Rekonstrukce a vybaveni hotelu, pizzerie atd byla popsána do detailů, ale nejsem stavař, tudíž tyhle pasáže jsem i preskakovala. Celkově pro mě spíše ztráta času

helenkan
13.05.2020 3 z 5

S představou pěkných,šikovných,sexy chlapů a ještě s nářadím kolem pasu :-), si ráda přečtu i romantiku ve které se objevuje i duch.

knihovniceS
09.04.2020 3 z 5

Tato kniha mě zklamala. Od autorky jsem četla více knih, všechny se mi líbily , ale tato mi nesedla ... Přečetla jsem 150 stran a knihu jsem zavřela,bylo mi líto času ... Možná je to tím, že jsem nečetla předešlé díky ze série....

munka
10.07.2019 3 z 5

Ďalšie pohodové čítanie. Už som čítala od Roberts aj lepšie.

zuzana1995
27.03.2019 5 z 5

Další krásná série :-)

Skalara
01.01.2019 5 z 5

Mně se kompletně celá série líbí. Sice by se dalo ty příběhy zlepšit, aby tam bylo větší drama a méně popisů domů a vybavení a tak. Více bych přidala dějů padouchů a tak, ale zase je to hodně oddechová četba :D

Fuza95
26.11.2018 4 z 5

Záhada vyřešena.

Jessybelle
19.09.2018 4 z 5

Než jsem ji začala číst, jsem netušila jak moc jsem potřebovala injekci jednoduché romantiky s jasným koncem, trocha duchařiny byl milý bonus... N.R.má lepší knihy, přesto jako oddechovka je super...

vlkcz
14.04.2018 2 z 5

O chloupek lepší než prostřední díl, hlavně díky konci. Ale asi si dám od NR na čas přestávku.

Siege03
18.01.2018 5 z 5

příjemná oddychovka

angelbooks
13.06.2017 4 z 5

Úžasná kniha :). Nebýt toho, že jsem byla v práci, dočetla bych ji během jediného dne. Líbila se mi špetka duchařiny, správně tu knihu ''okořenila'' :D.
Co se mi ale nelíbilo, byly chyby. Pak už jsem se je snažila nevšímat, ale byly vidět na první pohled. A občas jsem si musela větu přečíst víckrát, abych ji pochopila.
Ale i přes tyto chyby, knihu doporučuji.

lifeoptimist
19.05.2017 3 z 5

opět bych dala tak 3 a půl *, nicméně Nora napsala - pro mě - daleko lepší romány, tohle je stejně jako předchozí dva díly příjemné a oddychové čtivo, zase duchařina, ale bylo to v mezích :-)

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Kdo zná tuto autorku, tak ví co má čekat. Některé knihy jsou hezčí, některé míň, ale všechny jsou hezké a čtou se rychle. I tato kniha se mi líbila.

Litocha
26.02.2017 3 z 5

Knížka nijak nevybočuje z řady, je vlastně přesně v duchu předchozího dílu. Milé prostředí, absence nějaké podstatnější zápletky (když opominu dost průhledné vyřešení duchařské story), i tady jsou celkem sympatičtí hrdinové. Pokud budu ignorovat občasné hrubky, docela dobře se čte, ale žádný hlubší dojem nezanechá. Vlastně je to typická kniha Nory Roberts s jejími generickými hrdiny (to je tak, když ty knihy seká jak Baťa cvičky). Na ukolébání před usnutím docela dobré. (Jen se mi nechce věřit tomu fenomenálnímu úspěchu podle všeho dost luxusního hotýlku na maloměstě.)

princesse
07.02.2017 4 z 5

Čtivá oddechovka, stejně jako dva předchozí díly a zatím všechny knihy od Nory Roberts se výborně četla, ale ke konci na mě moc mystiky. Když duch promlouvá naprosto normálně s živými, tak to už pro mě moc není. Nemohu nezmínit větší počet překlepů, které mě překvapily a někdy trochu krkolomný překlad. Škoda ... Nicméně příjemné a odpočinkové čtení.

Nora Roberts
americká, 1950