Šmoulinka1980 Šmoulinka1980 komentáře u knih

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Tak to byl thriller s velkým T! Skvěle čtivě napsáno, že jsem se vůbec nemohla odpoutat od čtení. Po celou dobu jsem byla zvědavá, jak to všechno dopadne. Čekala jsem nějak zamotané a ne úplně jednoznačné rozuzlení, ale to co přišlo...dočetla jsem a ještě dobu poté jsem vstřebávala konec. Za mě jednoznačně doporučuji a určitě to není poslední kniha od tohoto autora, kterou jsem četla!

02.01.2018 5 z 5

Dospělost je mýtus Dospělost je mýtus Sarah Andersen

Komiks jsem si chtěla přečíst ze zvědavosti, protože jsem často četla a slyšela pozitivní a nadšené hodnocení. Ale já nejsem už ta správná věková kategorie, pro kterou je kniha určena :-). Ano, obrázky jsou hezké, texty chtějí být vtipné,ale já se vlastně ani jednou při čtení nezasmála :-(. Takže buďto jsem už moc stará nebo suchar, co nemá smysl pro humor ;-). Zkrátka, kdybych si tuto knihu nepřečetla, vlastně by se vůbec nic nestalo...

02.01.2018 2 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Já za sebe mohu knihu doporučit. Námět příběhu je opravdu originální. Na začátku mi sice chvíli trvalo než jsem se do knihy začetla, zvykla si asi na styl vyprávění, ale později už jsem byla zvědavá jak to celé dopadne a co všechno hlavni hrdinka Lisa vymyslí. Líbilo se mi i střídání vyprávění v rámci kapitol.Vypráví buď Lisa nebo agent FBI Roger Liu. Kdo má rád hlavně psychologické thrillery, toho tato kniha zaujme a nezklame.

18.12.2017 4 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Kniha se velmi dobře čte diky krátkým kapitolám. Každá kapitola je vyprávěním jedné z postav. Já se nejvíce těšila na kapitoly Alex a Amy. Pachatele jsem nevěděla až do konce, tipovala jsem jiného. Za mě povedená kniha a dávám 4⭐a rozhodně stojí za přečteni! Moc pěkně autorka popsala charaktery postav a také problém závislosti na alkoholu.

10.12.2017 4 z 5

Pláč Pláč Helen FitzGerald

Souhlasím, že knížka je neskutečně čtivá a nejde se od ní odtrhnout. Příběh, ze kterého až mrazí. Stojí rozhodně za přečtení, absolutně si zaslouží 5* a doporučuji!

04.12.2017 5 z 5