smajlik07 smajlik07 komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherná kniha o spojení s přírodou, osamění, nedůvěře i pochopení.... a o soužití s přírodou, kde zvířata a moře dokážou být lepšími přáteli než lidé

27.02.2022 5 z 5

Skvělá kniha, pohled na život v přírodě daleko od civilizace. Se všemi pro i proti.

09.02.2020 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Úžasná kniha, zajímavý příběh, téma hodné k zamyšlení. A to nejen o problematice transgender, ale také o lásce partnerů a obrovské podpoře snů milované osoby.

04.02.2020 5 z 5

Ostrov žen moře Ostrov žen moře Lisa See

Úžasná kniha, silný příběh... ufff....budu se z ní ještě dlouho vzpamatovávat

23.07.2021 5 z 5

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Úžasná kniha, škoda, že nemá pokračování

10.01.2021 5 z 5

Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Marianne Cantwell

Zajímavé zamyšlení

10.01.2021 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Výborná kniha

10.01.2021

Běh pro ženy Běh pro ženy Sam Murphy

Celkem zajimava knížka, sice tam pro mne nebylo nic moc nového, protoze už jsem knížek o běhání přečetla více, alepro zeny zzačátečnice celkem fajn. Co mi na knížce opravdu hodně vadilo byly neustále odkazy na výzkumy včetně dlouhosahleho uvedení zdroje přímo v textu. Jakoby si autorka nebyla jista sama sebou a mela potřebu se neustále odkazovat na vědce. Text se tak stal nectivym s nutnosti přeskakovat některé pasáže.

08.12.2015 4 z 5