Běh pro ženy

Běh pro ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240695/bmid_beh-pro-zeny-240695.jpg 4 11 5

Kompletní průvodce běžeckým sportem pro každou ženu Praktický a inspirativní průvodce pro všechny ženy, které běhají nebo s během chtějí začít. Najdou zde rady, jak zdokonalit svou běžeckou techniku, proč volit správnou obuv, jak správně jíst a nepřibrat. Ocení tipy, jak zařadit běh do hektického života nebo vytvořit cílený tréninkový plán. Autorka poradí, kdy začít běhat po porodu nebo po úrazu. Z vlastní zkušenosti vybere nejlepší doplňkové sporty. Každé ženě dodá motivaci a pomůže sestavit vyvážený běžecký program tak, aby byl realistický, náročný a především zábavný.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Ikar (ČR)

Real Women run - The Complete Guide for Every Female Runner , 2012

yonda
yonda
26.01.2022 4 z 5

Velmi dobrá pomůcka pro všechny, kdo chtějí s tímto sportem začít. Autorka umí navnadit!

Taj-ka
Taj-ka
22.08.2018 3 z 5

Užitečná a zajímavá fakta o běhání. Při čtení jsem vždycky měla chuť se rozběhnout a překonávat rekordy (z čehož mě rychle vyléčil přístí reálný běh).

gossipavlina
gossipavlina
20.06.2016 4 z 5

Pokud začínáte s během, najdete v ní hodně zajímavých informací.

JanaOnd
JanaOnd
09.02.2016 4 z 5

Výborná knížka pro běžce - začátečníky. :-)

smajlik07
smajlik07
08.12.2015 4 z 5

Celkem zajimava knížka, sice tam pro mne nebylo nic moc nového, protoze už jsem knížek o běhání přečetla více, alepro zeny zzačátečnice celkem fajn. Co mi na knížce opravdu hodně vadilo byly neustále odkazy na výzkumy včetně dlouhosahleho uvedení zdroje přímo v textu. Jakoby si autorka nebyla jista sama sebou a mela potřebu se neustále odkazovat na vědce. Text se tak stal nectivym s nutnosti přeskakovat některé pasáže.

Autorovy knížky

Sam Murphy