smajlik07 smajlik07 komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherná kniha o spojení s přírodou, osamění, nedůvěře i pochopení.... a o soužití s přírodou, kde zvířata a moře dokážou být lepšími přáteli než lidé

27.02.2022 5 z 5

Ostrov žen moře Ostrov žen moře Lisa See

Úžasná kniha, silný příběh... ufff....budu se z ní ještě dlouho vzpamatovávat

23.07.2021 5 z 5

Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého Marianne Cantwell

Zajímavé zamyšlení

10.01.2021 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Výborná kniha

10.01.2021

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Úžasná kniha, škoda, že nemá pokračování

10.01.2021 5 z 5

Skvělá kniha, pohled na život v přírodě daleko od civilizace. Se všemi pro i proti.

09.02.2020 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Úžasná kniha, zajímavý příběh, téma hodné k zamyšlení. A to nejen o problematice transgender, ale také o lásce partnerů a obrovské podpoře snů milované osoby.

04.02.2020 5 z 5

Běh pro ženy Běh pro ženy Sam Murphy

Celkem zajimava knížka, sice tam pro mne nebylo nic moc nového, protoze už jsem knížek o běhání přečetla více, alepro zeny zzačátečnice celkem fajn. Co mi na knížce opravdu hodně vadilo byly neustále odkazy na výzkumy včetně dlouhosahleho uvedení zdroje přímo v textu. Jakoby si autorka nebyla jista sama sebou a mela potřebu se neustále odkazovat na vědce. Text se tak stal nectivym s nutnosti přeskakovat některé pasáže.

08.12.2015 4 z 5