Slunik127 Slunik127 komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Začalo to dobře, četlo se to rychle. Zajímavý nápad, ale už možná těch postav bylo moc, v tom malém prostoru, co každá postava pro sebe měla, jsem se s nimi nějak nedokázala sžít, takže ve mně jejich příběhy nedokázaly vyvolat emoce. Navíc mi přišlo, že jejich osudy nemá autorka ani pořádně promyšlené, nechává to hodně na čtenáři, ať si domýšlí, ale už opravdu příliš. Taky jsem si nedokázala zvyknout na neustálé skákání v čase. A jak přibývalo kapitol, přibývalo i absurdity, jako kdyby autorka chtěla tu předchozí kapitolu ještě trumfnout. A závěr to totálně zabil, to jsem měla pocit, že jsem to ani neměla číst.

08.06.2019 2 z 5

Případ Azazel Případ Azazel Boris Akunin (p)

Opravdu důmyslně propracovaná detektivka s mnohými zvraty a hodně drsným závěrem, vsazená do atraktivního prostředí Ruska 19. století. Moje první setkání s Fandorinem, ale určitě ne poslední.

01.05.2019 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Rachel Gibson

Ničím zajímavá romance typu Rosamunde Pilcher.

01.05.2019 2 z 5

Vtipné,a le nemá to grády 1. a 3. dílu.

23.03.2019 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Narozdíl od ostatních knih Kassie West mi tahle přišla jen jako obyčejný dívčí román, chybí mi psychologický rozměr, který je jinde více rozpracován.

23.03.2019 3 z 5

Účinný lék Účinný lék Arthur Hailey

Jsem tak trochu z oboru, takže pro mě kniha nepřináší až tak moc nových informací, pro laika však určitě dostačující. Více mi ale vadí příliš černobílé vidění světa a postav.

29.11.2018 2 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Tak moc jsem snad u žádné jiné knížky nebrečela.

18.11.2018 5 z 5