slunečnice777 slunečnice777 komentáře u knih

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Tento příběh sem začal číst ráno cestou k lékaři, před chvíli jsem ho docetl. Sice pouhých 347 stránek, přesto velmi dobře sepsané. Záhadná hlavní hrdinka, kterou jsem si ihned zamiloval. Příběh je podávám zvláštním a však kráným způsobem. Příběh je temný, zvrácený přitom jemný plný zvláštního citu, taková překroucená láska. Toto zůstane dlouho v mé paměti, určitě si najdu čas na pokračování série. Ještě bych dodal, když jsem četl, hlavní hrdinka připomínala moji maličkost a mé zážitky v dětství. Je až zarážející jak autorka dokáže popsat ve své fantazii to co se ve světě dětem v útlém věku stává. S čistým svědomím mohu jen doporučit. Pevně věřím že budete mít výborný detektivní zážitek.

17.10.2017 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Nádherný příběh o lásce, přátelství sebezapření a samotné proměny člověka. Z každé stránky na Vás bude dýchat emoce. Tento příběh není má oblíbená space opera ani detektivky. Přesto má čestné místo v mé knihovně, rozhodně si jí časem opět přečtu. Většinou využívám své rychločtení, v tomto příběhu sem zpomalil a vychutnával každou stránku. Ještě mám pocit z dobrého čtení, který jen tak nezmizí.

17.10.2017 5 z 5

Nuly Nuly Chuck Wendig

Velmi příjemná divočina. Sci-fi jak vyšité. Žádné podobné jsem dlouho nečetl. Pravda někteří čtenáři budou kroutit hlavou. Ale u čtení tohoto příběhu doporučuji vypnout mozek a užívat si jízdu plnou akce, IT a trochu i té romantiky :).

16.10.2017 5 z 5

Nezkoušej na mě zapomenout Nezkoušej na mě zapomenout Petr Heteša

Velmi dobrý příběh. Má to švih, akci, skvělí humor. Stačí se začíst a bavit se. Určitě si od autora přečtu další knihy.

15.10.2017 5 z 5

Její život v očích panenky Její život v očích panenky Ingrid Desjours

Úžasně napsaná knížka, pravda je morbidní, nechutná, přesto překypuje láskou. Autorka dala své zkušenosti ze zaměstnání do příběhu. Přečetl jsem na jeden zátah. Kdo nezažil psychózu, může si tento titul přečíst. Všichni jsme svým způsobem nemocní. U mě se stalo něco podobného v dětství, dokážu se vcítit do rozumových pochodů Barbary. Velmi mě připomíná příběhy mé milované Mo Hayder. Snad vyjdou i další knihy této nadané spisovatelky.

12.10.2017 5 z 5

Slovník lásky Slovník lásky David Levithan

Nádherná knížka která je plná nádherného citu lásky, ale i smutku.

04.10.2017 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Kevin J. Anderson

Velmi zajímavé pokračování. Jako vše má své chyby a nedostatky. Přes vše se příběh dobře čte, má dobrý děj. Těším se na třetí závěrečný díl. Kdo má rád Space-operu mohu jen doporučit.

11.06.2017 5 z 5

Pekelná díra Pekelná díra Kevin J. Anderson

Miluji příběhy Kevina J. Andersona. S Brianem tvoří skvělou dvojku. Pevně věřím že druhý díl bude stejně dobrý. Musíte se do příběhu začíst, seznámit se s postavami. Pak se jen nechat unášet příběhem.

24.05.2017 5 z 5

Mentati Duny Mentati Duny Kevin J. Anderson

Sledujeme osudy známých a oblíbených postav. Velmi se těším až se dozvím, jaký osud čeká Voriana. Hodně věcí mě překvapilo a jsem natěšený na další pokračování které má vyjít příští rok. Pokud někdo čeká divočinu, musím předem říci že bude zklamaný. Příběh se čte sám osobě velmi dobře.

07.11.2016