sloninka sloninka komentáře u knih

Švábi Švábi Jo Nesbø

Z mé strany spokojenost. Příjemná oddechovka na víkend. Autor mně opět nezklamal. Rozhodně nelituji, že jsem ji četla a určitě přečtu další.

16.02.2014 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Příjemná oddechovka, líbil se mi příběh a sednul mi i styl autora. Byla to první kniha od tohoto autora co jsem četla a rozhodně se chystám na další.

31.01.2014 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Druhá kniha od této autorky a opět jsem nadšená. Příběh sice nebyl tak silný jako v první knize, ale dostatečně poutavý, aby knihu člověk přečetl jedním dechem. Doufám, že si autorka udrží vysoce postavenou laťku i u dalších knih, už se na ně těším.

27.01.2014 5 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Několikrát jsem měla chuť knihu odložit. Nakonec jsem ji dočetla, ale jsem dost zklamaná příběhem ale hlavně stylem autora. Rozhodně existuje dost lepších a poutavěji psaných historických románů. Vím určitě, že k této knize se již nevrátím.

19.01.2014 2 z 5

Agónie a extáze Agónie a extáze Irving Stone (p)

Jeden z nejlepších historických románů, který jsem četla. Prvních 60 stran jsem se nemohla do knihy začíst, ale pak nabrala spád, vtáhla mně do děje a přečetla jsem ji jedním dechem. Michelangelovým dílem jsem byla nadšená, když jsem byla v Itálii, takže přečtení jeho životopisu byla samozřejmost a kniha mně nadchla. Je už to tak 10 let co jsem ji četla a rozhodně se na ni chystám znova. A všem milovníkům historie ji doporučuji.

14.01.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha, velmi silný příběh, čtivě psané. Přečetla jsem jedním dechem a i po dvou týdnech se mi stále vrací a musím nad ní přemýšlet. Už dlouho se mi nestalo, aby mně nějaká kniha takto zasáhla.

08.01.2014 5 z 5

Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my Miloš Kratochvíl

Moc hezky psaná knížka i pro nejmenší děti. Nasmáli jsme se u toho celá rodina. Navíc doplněno pěknými ilustracemi. Syn (tehdy 3 roky) ji dostal předloni na začátku prosince a četli jsme stále dokola snad až do velikonoc. Vloni jsme četli celý listopad a prosinec.

08.01.2014 5 z 5