sloninka sloninka komentáře u knih

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Skvěle napsáno. Děj mě strhl od první do poslední strany. Nemám co vytknout.

14.10.2020 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Po napínavém a strhujícím začátku, který mě vtáhl do děje, přišlo obrovské zklamání. Poslední třetina knihy se za mě prakticky nedala číst, dočetla jsem jenom proto, abych se ujistila že je to opravdu tak špatné.

10.10.2020 2 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha na jeden večer, vtáhla do děje a nepustila. Po dočtení člověk hodně o příběhu přemýšlí a stále se k němu vrací.

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Stejně jako Tatér ani Cilčina cesta nezklamala. Příběh, na který bude myslet ještě dlouho po dočtení poslední stránky.

23.06.2020 5 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Krásný poutavý příběh.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Velmi čtivé a těším se na další díly, přestože jsem vraha odhalila již při jeho prvním objevení v ději. I přesto jsem hltala knihu až do konce.

15.04.2020 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Napínavá detektivka, líbila se mi víc než první díl a rozhodně budu číst další. Velmi čtivé.

15.04.2020 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Krásný příběh, který vás vtáhne do děje.

11.04.2020 4 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Krásný poutavý příběh. Do páté hvězdy mi chybělo takové to přečtení jedním dechem

11.04.2020 4 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Úžasná kniha, přečteno jedním dechcem

Andělská hra Andělská hra Carlos Ruiz Zafón

Něco mi zde oproti předchozí knize autora chybělo, možná spád. Měla jsem problém dočíst.

11.04.2020 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Jedním slovem nádherná kniha. Velmi poutavý děj, který vás vtáhne a musíte dočíst na jedno nadechnutí.

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Krásná kniha, krásný příběh. Jakmile začnete číst, nedá se odložit. Děj má spád a není v ní jediné hluché místo.

11.04.2020 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Pěkně psané a čtivé, ale v některých částech to nemá příliš spád. Není to kniha, kterou bych si přečetla 2x, ale určitě doporučuji přečíst kdo má rád detektivky a ještě nečetl.

08.10.2016 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Oddechovka pro sedmnáctileté :-)

08.10.2016 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Krásná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem. Velmi silný příběh psaný čtivou formou. Kniha má spát a není jediná pasáž, kde by se čtenář nudil.

06.12.2014 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Kniha se mi moc líbila, rozhodně doporučuji přečíst pokud máte rádi horory a typický Kingův styl. Sice to pro mě není nejlepší Kingova kniha a nenadchla mě natolik abych se k ní ještě někdy vrátila, ale rozhodně jsem s ní strávila pěknou chvilku.

14.09.2014 4 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

V porovnání s prvními dvěma díly neměla kniha vůbec žádný spád. Už od začátku jsem se pořád musela přemlouvat, abych četla dál. Nakonec jsem došla do poloviny a tam definitivně skončila.

14.09.2014 1 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Kniha se mi líbila stejně jako první díl. Rozhodně to nebyl ztracený čas a jdu se vrhnout na třetí díl.

27.04.2014 4 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Kniha je hodně čtivá. První polovinu jsem přečetla jedním dechem, pak přišla pasáž jak z červené knihovny ale závěr opět dokázal strhnout. Celkově můžu knihu doporučit.

19.04.2014 4 z 5