SknihouVrukách SknihouVrukách komentáře u knih

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Kniha naplnila moje očakávania. Páči sa mi, že kniha je z viacerých pohladov. Knihu hodnotim ako fajn odychovku, zo záujímavým obsahom. Kniha tiež obsahuje, zaujímavé myšlienky. Potencial knihy je veľmi veľký. Mýslím si, že by si ju mali prečítať deti, ktoré niekoho šikanujú kvôli jeho vzhľadu. Odporučam všetkým. 4*/5*

18.10.2017 4 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Kniha bola horšia ako prvy diel. Niektore veci, tam boli dost zamotane. Koniec sa tiez mic nepacil. Rozhodne to nebolo hrozne, ale mohlo to byt lepsie.

14.10.2017 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha sa mi páčila. V pribehu sa nenachádza veľa akcie, ale aj tak je to super. Všetkym chalanom je mile odpočinkove čítanie. 4,5*/5*

10.10.2017 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Od knihy som ocakavala viac. Dej bol jednoduchý a predvidatelny. Prislo mi to ako Harry Potter v inom svete.

06.10.2017 3 z 5

Červené lístie Červené lístie Sita Brahmachari

Kniha sa sa mi pomerne páčila. Niektoré časti mi prišli veľmi napínavé, ale pri niektorých som sa dosť nudila. Knižka je na čítanie veľmi jednoduchá a prečítate ju jedným dychom. 3,5*/5*

30.09.2017 4 z 5

Harry Potter a Ohnivá čaša Harry Potter a Ohnivá čaša J. K. Rowling (p)

Skvelá fantasy knizka. Na konci neocakavany zvrat. Oporucam.

27.09.2017 5 z 5

Srdce z ľadu Srdce z ľadu Elizabeth Rudnick

Kniha je vyborna. Keď si myslite, že všetko dobre dopadne zrazu je tam neočakavaný zvrat. Je to kniha plna romantiky, napätia a zvratov.

23.09.2017 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Kniha sa mi vobec nepacila. Tie dve hviezdicky su za nazov a napad. Pribeh zly a nudny.

16.09.2017 2 z 5

Harry Potter a Tajomná komnata Harry Potter a Tajomná komnata J. K. Rowling (p)

Harryho som čitala prvýkrát a veľmi prekvapil. Veľmi sa mi páči štýl vyprávania Rowlingovej. Dej je síce temnejši, ale mne sa pačil. Aj sa pekne graduje. Zapletka je veľmi dobre vymyslená. Tiež ma dobré rozuzlenie a čitateľ pochopí všetky súvislosti. Odporučam všetkým.

10.09.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekcia sa mi veľmi páčila. Aj keď autorka mohla do pribehu zakomponovat viac akčnich scén. Pribeh je veľmi jednoduchý a oddychový. Tiež sa musim vyjadriť k obalke knihy,ktorá je jedným slovom prekrásna. Aj keď kniha nepatri medzi najlepšie knihy, tak knihu rozhodne odporučam.

09.09.2017

14roční 14roční Zuzana Štelbaská

Kniha sa mi veľmi páčila. Niektoré poviedky menej niektoré viac. Rozhodne odporúčam všetkým 14.ročním, starším aj mladším.

03.09.2017 4 z 5

Žiaden káčer navyše Žiaden káčer navyše Marta Hlušíková

Veľmi slabá kniha. Nebavila ma. Dostala som sa iba po stranu 90 a ďalej to nešlo. Neodporúčam.

03.09.2017 odpad!