Siege03 Siege03 komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha velice čtivá,člověk po přečtení neví,co si má myslet.Tak jsem googlila,a zjistila jsem,že to bude zčásti pravda,zčásti podáno jako příběh.Pan Karika opět nezklamal,je to mysteriozní thriler,drama,od kterého se nelze odtrhnout.Doporučuji

02.05.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

"Do vody",mě trochu zklamalo,čekala jsem vice,ponevadž "dívka ve vlaku"byl pro mě bestseler.Postavy ze začátku hodně chaotické,než se člověk zorientoval,byl v půlce knihy.Ani rozuzlení nebylo nijak překvapivé,dalo se to čekat již od poloviny knihy.

13.03.2018 4 z 5

Kolotoč přání Kolotoč přání Nora Roberts

příjemná oddychovka

18.01.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě průměrná kniha,zbytečně dlouhá,od začatku jsem tušila jak to dopadne.Určitě si tato kniha nezaslouží nálepku-světový bestseller,očekávala jsem více,na to jaký to byl boom.Ale jako "oddechovka" se to dá číst

18.01.2018 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

kniha velmi poutavě napsaná,inspektorka Fosterová vynikajicí postava.Na muj vkus by kniha mohla být kratší cca 300 stran,ale jinak doporučuji.

01.11.2017 5 z 5

Lojzička, krtčí babička: Šupito presto Lojzička, krtčí babička: Šupito presto Bruno Heitz

Kniha velmi čtivá,příběh je až komický,četba pro tříleté i starší dítě.Doporučuji

25.10.2017 5 z 5

Chrochtík a Kvikalka Chrochtík a Kvikalka Ester Stará

Kniha plná dobrodružství,zaujmou předevsím poetické ilustrace.Četba i pro tříleté i starší dítě.Doporučuji

25.10.2017 5 z 5

Popel popelu Popel popelu Tami Hoag

Kniha se tak do 150 stránky vlekla,bylo to takové nijaké a pak to konečně dostalo spád.Mohla by mít o polovinu méně stran.

26.09.2017 3 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Pro mě tato autorka prvotinou, ale příjemně jsem byla překvapená.výborně ztvárněná americká literatura. Doporučuji

18.06.2017 5 z 5

Ještě není konec Ještě není konec Michal Sýkora

Velmi zdařilá kniha, od tohoto autora jsem četla poprvé,děj napínavý až do konce, nečekané rozuzlení. Za mě doporučuji

09.05.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha byla průměrná, taková oddychovka, čekala jsem víc.: (

09.05.2017

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Kniha přečtená jedním dechem, na prvotinu této autorky bravurně napsána. Doporučuji:)

12.01.2017 5 z 5