Seina Seina komentáře u knih

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

knížku jsem si přečetla na doporučení kamarádky a protože tenhle žánr nevyhledávám, tak jsem k tomu byla lehce skeptická...ale nakonec jsem byla docela mile překvapená :-) knížka byla vtipně napsaná a dobře se četla, alespoň do Španělska, pak už tam na mě bylo moc cukru...a taky mě teda moc nenadchlo kocouří ukončení, ale jinak docela fajn oddechová knížka :-)

21.11.2014 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Krásná a velice emotivní kniha. Přečtená jedním dechm.

05.02.2017 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Opravdu hodně jsem se musela přemáhat, abych tuhle knížku dočetla. Obě hlavní postavy mi časem začaly dost vadit. A úplně by stačilo, kdyby autorka napsala jen jednu knížku, ve který by se vyprávění těch dvou střídalo. A ten konec...trochu mi to připomělo poslední díl H. Pottera

25.09.2014 1 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

kniha mě začala bavit od až okamžiku, kdy se Juliette poprvé setkala s Andersonem a prostřelila mu obě nohy…v tu chvíli sem si začala říkat, že ta holka přeci jen nebude, tak marná...to ufňukaný něco, před tím bylo vážně příšerný….z postav sem si oblíbila Kenjiho a Warnera (jo, je to hajzl, ale aspoň to přizná)

28.10.2014 3 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

knihu jsem si půjčila díky jejímu názvu a obalu... o čem je, jsem si nezjišťovala, díky tomu jsem si myslela, že se bude jednat o knihu fantasy žánru a nakonec jsem byla velice překvapená co se z toho vyklubalo...kniha je velice poutavě psaná a člověka to i donutí se zamyslet nad tím, jak by se v takové situaci zachoval on sám...jedné co mi vadilo byl nízký věk hlavní hrdinky

03.10.2014 5 z 5