Šáriš016 Šáriš016 komentáře u knih

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Ježíííš holky tohle mě bavilo :)... ačkoliv né vždycky bych si řekla, že by to chtělo víc stránek u takových knih, ale tady bych se 100% nezlobila.

06.03.2024 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Neuvěřitelný !!!! Fakt jsem se na tuhle knížku těšila ! Naprosto úžasný příběh, bála jsem se, že to nesplní moje očekávání, protože série Dvůr, co jsem četla se mi šíleně moc líbila, ale prd .. prostě pecka !! 10 z 10 !!!

16.01.2021

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Jakože je tu málo hvězdiček pro hodnocení !!! Protože PANE BOŽE .. jakože fakt sakra PANE BOŽE !!!! Víc prozradit nemůžu, ale snad jen to, že mi to dokázalo odbouchnout mozek a moc mi to neuvažuje. Pane bože díky Sáro !! Opravdu ti děkuji, za to jak jsi geniální spisovatelka. ️

06.01.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Jako čekala jsem porno knížku a tu jsem dostala :D chvilku jsem si myslela, že to bude jasné jak to dopadne, pak se tam něco stalo až jsem si chvíli říkala, zda jsem si náhodou nekoupila jiný žánr .. takže bylo fajn, že tam byl i kousek, kde jsem nevěděla, co se to sakra děje :D ... Spokojená ? Jasně, že ano :)

29.06.2021

Jezdec Jezdec Skye Warren

Říkala jsem si, že třeba u druhého dílu dám víc hvězdiček, ale bohužel pořád stejné hodnocení .. to samé, jako u prvního dílu. Neříkám špatné, ale prostě žádná sláva. Třeba zakončení bude v mých očích terno.

19.02.2023 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Asi jsem měla velké očekávání, abych byla upřímná někdy jsem se nudila a řádky přeskakovala ... Hlavní hrdinka mě občas svoji neskutečnou naivitou až rozčilovala, ale zase si říkám, že když ji spisovatelka udělala tak mladou a nezkušenou, tak nejspíš se to dá očekávat... Nevím, neříkám, že to nebylo dobré, ale žádné terno to také nebylo.

19.02.2023 3 z 5

Většinou jsem na takové ty love story a young adult knižky, ale prostě se mi strašně líbila obálka a musela jsem si jí pořídit .. Nelituji, upřímně mě to donutilo se zamyslet i nad tím, co po většinu času čtu a že bych měla dát prostor i jiné tvorbě :D. Každopádně tahle knížka mě opravdu dostala na kolena. Byly tam scény, které se mi četly opravdu špatně a musela jsem si dát i pár dní pauzu, ale i tak dávám 10/10 !

08.02.2023

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Líbilo se mi to .. na jednu stranu jsem i ocenila to, že větší akce přišla až ke konci. Dohady mezi Casem a Poppy mě bavily :D. Hodně jsem četla, že se serie srovnává s Sarah J. Mass .. upřímně, lidi by se za tohle měli stydět :D .. Sarah je dle mého mistryně fantasy., ale i tak se mi tyhle dvě knihy ze serie libíly a bavili mě.
Těším se na další díl a když už jsme u toho, nevíte náhodou kdy to bude ? :D

13.09.2022 5 z 5

Opačno Opačno Hannah Mathewson

Začátek jsem měla co dělat, abych překousala ... pak tam trochu začínala být akce a celkem rychlý konec ... ale jako špatné čtení to nebylo. Jen by mne zajímalo, kdy bude další díl série ? Nevíte někdo ? :-)

16.01.2023 4 z 5