Sančez Sančez komentáře u knih

Delila Greenová má všechny na háku Delila Greenová má všechny na háku Ashley Herring Blake

Delila Greenová je správně ulítlé střevo a já si ji oblíbila i její takzv. kamarádky. Čtivé od začátku až do konce. Prostě taková správná oddychová romanťárna.

28.06.2023 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

No tak já půjdu proti proudu. Že bych napětím nedýchala se říct nedá spíše mi to chvilkama lezlo na nervy. Tam vrah masakruje ženské a detektiv si chodí na randíčka no bizár a Chris Carter nebude můj šálek kávy. Ale tomu komu se to líbí přeji příjemné počtení, myslím to upřímně né ironicky. Každá kniha ma svého čtenáře. Prostě jsem šáhla vedle.

17.06.2023 2 z 5

Hra o duši Hra o duši Javier Castillo

Četla jsem jeho první knihu a byla jsem nadšená. Ale pardon tohle je jako co? Taková slátanina překombinovaná. Za mne děs běs a tenhle autor už neeee. Ale věřím že své čtenáře si najde. Někdy mi připadá že coronou někteří spisovatelé zešíleli.

30.03.2023 1 z 5

Hledejte ji Hledejte ji Rick Mofina

Za mně to bylo super. Opět spisovatel nezklamal.

13.10.2022 4 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Po prvních stránkách jsem byla nadšená, ale pak mé nadšení opadlo a říkala jsem si jestli knihu vůbec dočíst. Nicméně přišel znovu zvrat a já byla nakonec ráda, že jsem ji přečetla až do konce. Je to nezvyklý styl, ale v konečném stádiu je úchvatná. Je tam vše co má dobrá kniha mít, alespoň pro mne. Emocemi nabitá kniha opravdu mění pravidla žánru. A ten konec je perfektní. PROSTĚ SI JI PŘEČTĚTE.

13.03.2022 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Poslouchala jsem jako audioknihu a byla to pecka. Plodková s Myšičkou to namluvili geniálně byla to radost poslouchat.Hlavní představitele Margaret a Li Jena jsem si hned zamilovala. Celé to bylo suprovní a jdu na další díl.

16.06.2024 5 z 5

Vyhnanci Vyhnanci Jane Harper

Tak tohle bylo opět úžasné. Aji jsem uronila na konci slzu nechtělo se mi s Aaronem loučit. Konec byl perfektní, vše vysvětleno i Aaronův život krásně dopadl.

04.06.2024 5 z 5

Zabij, nebo zemři Zabij, nebo zemři Isabella Maldonado

No takhle bylo to velmi čtivé a napínavé, ale některé věci byly nedomyšlené a nereálné. A do toho jsem měla ještě čtecí krizi takže jsem knihu četla týden což u mne není zvykem.

13.05.2024 4 z 5

Kain a Ábel (1. a 2. časť) Kain a Ábel (1. a 2. časť) Jeffrey Archer

Poslouchala jsem jako audioknihu. V podání Jana Šťastného to byl dechberoucí zážitek. Kdybych mohla dám deset hvězdiček. Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Byl to nádherný příběh.

04.12.2023 5 z 5

Odmítnutí poslušnosti Odmítnutí poslušnosti Felix Francis

Dicka Francise znám ale nikdy jsem od něj nic nečetla a od jeho syna už vůbec ne. Tohle bylo mé první setkání s Felixem Francisem a musím říct WOW WOW WOW po čertech výborné čtení. Kniha nešla odložit a i když jsem musela tak jsem se už těšila až se do ní ponořím. Pecka napínavé a ač mi prostředí dostih je na hony vzdálené vůbec to nevadilo. Řadím si tohohle autora jako objev roku.

01.12.2023 5 z 5

Počátek zkázy Počátek zkázy James Rollins (p)

Tož tohle byla špica. Tucker Wayne a jeho psí parťák Kaine mi přirostli k srdci. Z tohodle materiálu by byl špica film. Rollins se přiřadil k mým TOP autorům. A jdu na další pokračování.

29.11.2023 5 z 5

Tváří v tvář Tváří v tvář Jeffery Deaver

Tak tohle byla mňamka. Užila jsem si naprosto tyhle skvostné thrillerové povídky. V několika hráli svou roli mí naprostí miláčkové mých oblíbených autorů a naopak získala jsem další skvělé tipy na další skvělé autory. Za mne pecka peckovní.

19.11.2023 5 z 5

Všechno a tebe Všechno a tebe Simona Ahrnstedt

Tak tohle byli jiné, hodně jiné. Ale nesmírně čtivé. Od autorky si určitě ještě něco přečtu. Bylo to dost dobré.

01.10.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak tohle není můj šálek kávy. Ale zkusila jsem to a nelituji toho, spisovatelka píše skvěle, ale to téma mi nesedlo.

13.10.2022 2 z 5