Sammy.Boy Sammy.Boy komentáře u knih

Lunapark Lunapark Stephen King

Skvělá kniha psaná srdcem, podaná způsobem, kdy si přijdou na své snad všechny věkové kategorie. V tak úsporném rozsahu (pouhých 204 stránek) se "Králi" podařilo obsáhnout vše, co čtenář očekává - humorné pasáže, detektivní zápletku opředenou mysteriózní atmosférou a samozřejmě i romantickou linku. Kdo by nechtěl ve svých jedenadvaceti letech zažít podobně vzrušující etapu života jako hrdina tohoto poutavého nostalgického příběhu a navštívit pověstný LUNAPARK?

15.07.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Velice zvláštní MANŽELÉ ODVEDLE! Pokud se chcete po několikaleté pauze vrátit ke čtení, tato kniha je ideální volba. Byť se najde několik zvratů, kniha je psaná jednoduchým a úsporným způsobem, takže se v ději orientujete velmi dobře. Zápletka mi přišla zajímavá, kniha je na debut určitě povedená, ale upřímně bych od takhle diskutovaného titulu čekal o trošku víc. Jsem zvědavý na další knihy.

15.07.2020 4 z 5

Final cut – Vrah z internetu Final cut – Vrah z internetu Veit Etzold

Stále aktuální a ožehavé téma! Nepříliš známá kniha, kterou jsem dostal před lety k Vánocům a v té době mě jako svátečního čtenáře tento bizarní příběh doslova pohltil. Přelouskáno během tří dnů. Podotýkám, že u některých pasáží FINAL CUT jsem se otáčel doma přes rameno i za bílého dne!

15.07.2020 5 z 5