sabina3898 sabina3898 komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

S Erikou jsem měla zpočátku problém, nebyla mi moc sympatická, ale spolu s Mossovou a Petersonem jsem jí přišla nakonec na chuť. Zápletka býka poměrně jasně čitelná, vraha jsem poznala asi v polovině, což mi udělalo radost. Čtivá kniha s trochu překombinovaným koncem. Každopádně, bavila jsem se a těším se na další.

21.05.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Harry Hole, buď ho člověk nenávidí nebo miluje. Já patřím k těm druhým. Knihu jsem přečetla jedním dechem, jak stránky přibývaly a napětí se stupňovalo nebyla jsem schopná se odtrhnout. Nechápu jak to Nesbo dělá, ale zase mně překvapil. Chci další, hned. Mám žízeň.

17.05.2017 5 z 5

Kritik Kritik Peter May

Enzo se mi líbí. Není tak ufňukaný jako hrdina ostrovní trilogie nebo hrdina z Ostrova Entry. A není to žádný superhrdina, který vše zvládne na první dobrou. Mám ráda víno a tady že ho bylo. Jen ten motiv pro vraždu nemusel být tak těžkopádný. Ale jinak, těším se na další díl.

04.05.2017 4 z 5

Bourneova totožnost Bourneova totožnost Robert Ludlum

Filmového Bournea mám moc ráda a dlouho jsem se chystala přečíst si knižní podobu. Příběh skvělý, jen by mu pomohlo zjednodušit a trochu zkrátit.

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

Nejdřív jsem viděla film a až pak jsem četla knihu. Syrový příběh neskutečně chytré ženy, kterou zničil Alzheimer, ten zmařený život ve mně nechal tak depresivní pocit, že jsem nemohla knihu několik dní vyhnat z hlavy.

20.04.2017 5 z 5

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Po velmi dlouhé době jsem se vrátila ke Kingovi. Filmové zpracování jsem neviděla, ale mám to v plánu. Z počátku jsem měla problém se začíst, ale od druhé třetiny to byla jízda.

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Moje první kniha Jiřího Hájíčka a určitě ne poslední. Trochu jsem se bála, že mě příběh z vesnického prostředí nebude bavit, ale opak byl pravdou. Celou knihu jsem přečetla velmi rychle, nebyla zde místa, která by mě nebavila.

20.04.2017 4 z 5

No dobře, jsem Potter maniak. A mám ráda divadlo. Takže u mě dobrý.

13.04.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Je to čtivé, napínavé a ano bavilo mně to. Ale tak nějak už jsem měla pocit, že se tu opisuje z prvního dílu.

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Nic jsem neočekávala o to víc jsem byla příběhem okouzlena. Nechala jsem se unášet životy protagonistů a cítila se jako jedna z nich.

13.04.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Joonu miluju a tak jsem se nemohla dočkat další knihy. Tentokrát mi chvíli trvalo se začíst se, ale tím jak příběh nabíral spád, jsem byla víc a víc vtahována do děje a ani jsem se nenadála a byl konec. Výborná kniha, ale Písečný muž je ještě o třídu výš. Alespoň pro mne.