Rudanek Rudanek komentáře u knih

Osudová žena Osudová žena Renáta Názlerová

Kniha Osudová žena je napínavá od začátku až do konce,takže jsem ji přečetla během jednoho odpoledne. Je krásně napsaná, dobře se čte, ostatně jako všechny knihy od Renáty Názlerové. Knihu vřele doporučuji, stojí za to si ji přečíst:) A určitě v originále, ve slovenštině:)

18.01.2022 5 z 5

Tučibomba. No a čo? Tučibomba. No a čo? Renáta Názlerová

Kniha je krásně napsaná, velmi dobře se četla. Autorka se nám pokouší říci to, že i člověk který má pár kilo navíc může být šťastný a spokojený. Krása nespočívá v tom jak vypadáme, ale v tom jací jsme uvnitř. Přečetla jsem jedním dechem, je napínavá a pravdivá. Mám v originále, ve slovenštině. Doporučuji všem, je to krásná kniha:)

04.12.2021 5 z 5

Mercury a já Mercury a já Jim Hutton

Kniha je nádherná, psaná s láskou a upřímností, je vidět, že Jim Fredda oddaně a z celého srdce miloval.
Zdá se, že spolu byli opravdu šťastní, bohužel jen dokud je smrt nerozdělila.
Ti, kteří Freddieho milují a obdivují stejně jako já, si knihu určitě rádi s chutí přečtou.

17.01.2021 5 z 5

Queen - Nový obrazový dokument Queen - Nový obrazový dokument Ken Dean

Krásně napsaná kniha, doplněná překrásnými fotografiemi, při čtení si člověk připadal, jako by tam v danou chvíli byl. Freddie byl jedinečná osobnost, na kterou se nikdy nezapomene.
Knihu doporučuji všem, kteří Freddieho milují stejně jako já.

29.08.2020 5 z 5

Freddie Mercury Freddie Mercury Selim Rauer

Tato kniha je nejpodrobnější životopis o Freddiem a skupině Queen, který jsem doposud četla. Je krásně a s citem napsána,informace pocházejí od lidí, kteří Freddieho obklopovali od narození, až do posledního vydechnutí.
Jelikož jsem obdivovatelkou a milovnicí Freddieho, knihu určitě doporučuji, stojí za to si ji přečíst.

24.06.2020 5 z 5

Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis Alfonso Casas

Velice stručná, hezky zpracovaná kniha. Je v ní stručně a jasně popsán život Freddieho od začátku až do posledního dne.

25.12.2019 5 z 5

QUEEN - Rapsodie QUEEN - Rapsodie Hugh Fielder

Knihu jsem přečetla jedním dechem,jsou v ní i krásné fotografie.Doporučuji všem,kteří jako já obdivují Freddieho.

11.09.2019 5 z 5

Queen: Neznámá historie Queen: Neznámá historie Peter Hince

Kniha se moc dobře nečetla.Nevím,jak ostatní,co ji četli,ale já mám pocit,že autor tam nepsal o Freddiem a o Queenech,ale především sám o sobě.Za mě teda nic moc a onen"bedňák" se jen vtíravým způsobem snažil napsat něco,co už bylo napsáno mnohokrát a rozhodně lépe.

04.09.2019 odpad!

Freddie Mercury - The King of Queen Freddie Mercury - The King of Queen Laura Jackson

Za mě zatím nejlepší kniha,kterou jsem o Freddiem četla.Je moc hezky napsaná a dobře se četla.Je tam stručně a jasně popsán celý umělcův život,i jeho smutný a předčasný konec.Určitě vřele doporučuji,za mě výborná.

09.05.2019 5 z 5

Freddie Mercury - Utajený život Freddie Mercury - Utajený život Mariam Ahund

Vůbec nevím,co si o této knize mám myslet,špatně se mi četla.Mám pocit,jako by autorka nedokázala brát Freddieho takového,jaký ve skutečnosti byl.Freddie byl pro ni Bůh a na každé stránce knihy je to znát.Také Freddieho zbožňuji a obdivuji,byl to Velký člověk.Svůj krátký život si užíval plnými doušky a to k Freddiemu prostě patřilo,proto ho všichni tak milujeme.

25.04.2019 1 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Tuto knihu jsem dostala jako dárek,ikdyž jsem ještě tehdy nebyla velký čtenář.Ale už po přečtení prvních stránek,kdy se napětí střídalo s úlevou jsem zjistila,jak moc jsem kouzlu knížky propadla.Kniha je výborně napsaná,přečetla jsem ji během dvou dní.Napínavá od začátku,až do konce.Dan Brown prostě ví,jak na čtenáře.

24.04.2019 5 z 5

Freddie Mercury: Bohémská rapsodie jednoho života Freddie Mercury: Bohémská rapsodie jednoho života Lesley-Ann Jones

K této knize mohu napsat jen jediné-Freddie byl jedinečný člověk.V životě to neměl jednoduché,sice měl hodně přátel,ale motali se kolem něj i lidé,kteří se jako přátelé jen tvářili.Freddie měl rád život a společnost,miloval kočky.A ať už byl jeho život jakýkoliv,byl to jeho život.Freddie byl prostě osobnost,byl úžasný a určitě nejen já ho zbožňuji a obdivuji.

24.04.2019 5 z 5

Inferno - Peklo Inferno - Peklo Dan Brown

Kniha Inferno byla napínavá od první až do poslední stránky,je tak skvěle napsaná-ostatně jako všechny knihy od Dana,že máte pocit,jako by jste byli součástí děje,za mě výborná.

23.04.2019 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Dan Brown se velice dobře čte,jeho knihy jsem přečetla jedním dechem,úžasný spisovatel.

23.04.2019