Ronnyka Ronnyka komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Moc pěkná knížka, která mě pohladila po duši. Doporučuji pro ty, kteří si chtějí odpočinout od každodenního stresu. Už se těším na další díl

18.08.2020 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tak tohle budu ještě nějakou chvíli rozdýchávat... Perfektní knížka, lehce bych ji přirovnala k Příběhu služebnice. Knížka ve mně vyvolala hromadu pocitů, nejvíc však zlost, lítost a obdiv. Doporučuju všemi deseti!

19.09.2020 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Jedním slovem, perfektní!

29.10.2020 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Takový nemastný, neslaný...

17.12.2020 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Teda, tak tohle se mi fakt líbilo. Měla jsem z toho trochu obavy, když je to na motivy Krásky a Zvířete, protože se mi předělávky pohádek odjakživa nelíbí, ale tohle bylo prostě skvělý. Sice občas mi lezla Feyre na nervy s tou svou umanutou palicí, ale bez toho by to zas nebylo ono :D Za dva dny jsem tuhle knihu zhltla a už jdu na další díl. Kniha mě vtáhla víceméně hned do děje a určitě nebylo potřeba se několik stran vracet, abych se v ději orientovala. Čtenářka, hodnotící přede mnou, asi četla úplně jinou knihu...

21.09.2020 5 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Pěkná knížka, jako všechny předešlé, ale už mi to přijde, že autorka neví o čem psát, tak plácá předchozí příběhy dohromady, a až to splácá, tak vznikne něco jako Láska k Vánocům. Ale jinak je to pohodový čtení, když si potřebujete odpočinout a nepřemýšlet. Na vánoční čas ideální. O Vánocích určitě nějakou její další přečtu a budu doufat, že tam tentokrát už nebude zase nějaká postava, co nesnáší Vánoce :)

07.01.2022 3 z 5