Ronnie37 Ronnie37 komentáře u knih

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Jakože. . . Není to špatná knížka, ale nějaká pecka to taky není. Trvalo mi dlouhou dobu než jsem to přečetla, a musela jsem se k tomu i nutit...

04.01.2021 1 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

I love you, Kasie :33

Tohle byla jedna z mých prvních knížek, a asi mě to i motivovalo kupovat si další a další knížky :D

Fakt dobrá knížka :3

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Já to asi píšu všude, ale... skvělá knížka :) Sice jsem ten konec čekala, ale i tak mě to hrozně bavilo :3

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Do týhle knížky jsem se úplně zamilovala. Dobrý děj, super postavy, čte se to úplně samo. Btw skvělý výběr jmen :3

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Dobrá knížka, co si budem :) Ale zase - není zbytek přeložený. Proč já mám na tohle vždycky smůlu? :(

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Kasie opět nezklamala :) Miluju tuhle autorku a všechny její knížky :33

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Není to špatná knížka, ale trvalo mi docela dlouho než jsem to přečetla, nějak mi to nesedlo.

04.01.2021 2 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Super příběh, hezky napsané. Knížka se mi moc líbila. Něco jako kráska a zvíře :)

04.01.2021 4 z 5

Bojovnice slunce Bojovnice slunce P. C. Cast (p)

Další fajn knížka, ale opět nepřeložené pokračování... Tohle už mě fakt štve.

04.01.2021 3 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Super knížka, ale jako vždycky co mě naštve - nemůžu najít přeložený další díl. Tak buď předložte celou sérii, nebo nic.

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Pokračování opět skvělé, celá tahle série se mi moc líbí :)

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Skvělá knížka, hrozně mě bavila. Doporučuji :3

Trón zo skla Trón zo skla Sarah J. Maas

(SPOILER) Skvělá knížka, určitě jedna z mých nejoblíbenějších. Autorka píše skvěle, hrozně se mi její psaní líbí :3 Akorát mě mrzí že rozdělila moji oblíbenou trojici Doriana, Celaenu a Chaola - z prvních tří dílů... Jinak je to celkově super série.