Ronnie37 Ronnie37 komentáře u knih

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Casteel je naprosto úžasnej :33 Těším se na další díl!

23.10.2021 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

(SPOILER) Mega top knížka, jedna z nejlepších v celé sérii, 100% doporučuju! Btw. chudák Manon, je mi jí moc líto :'c

08.10.2021 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Kdo si do tohoto dílu nezamiloval Cardana, teď se to určitě změní. Ta kniha je mega :3333 Troufám si říct že je to nejlepší díl z celé série. DOPORUČUJU!!! :333

25.08.2021 5 z 5

Nádherný obrázky, a je fajn vidět to z pohledu mé nejoblíbenější postavy :)

25.08.2021 5 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Miluju Awrixela :33

20.08.2021 5 z 5

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Úžasný :3 Před pár lety jsem tuhle knížku dostala jako dárek a byla jedna z prvních které jsem kdy měla. Díky ní jsem si tak oblíbila fantasy knihy a řekla bych že i čtení celkově. Dnes jsem na ni v knihovně znova narazila a čtu tuhle sérii znova. A zase mě to mega baví :33 Kromě sexy elfů je super samozřejmě i děj, žeo :))

20.08.2021 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Skvělá knížka, těším se až si přečtu poslední díl. A ten konec mě dostal, Cardan je prostě neskutečnej! :D Rozhodně nejlepší postava celé série, hrozně jsem si ho oblíbila :33

27.07.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Trochu něco jinýho než jsem čekala, ale jinak to ušlo ¯\_(ツ)_/¯

20.07.2021 2 z 5

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Ehm... Jak to říct, takhle kniha je pro mě hodně komplikovaná. Začátek se mi líbil, ale postupem času jak jsem knihu četla dál se to začínalo měnit, a to z jediného důvodu - MacKenzie. Nejen že mi je tato hlavní postava nesympatická, její chování a rozhodování je třešničkou na dortu. Jako co prosím? Rozhodnout se jestli ublíží svému klukovi ( zase ) nebo nejlepšímu kamarádovi ? Tak snad jasný ne? A co takhle možnost neříkat to nikomu jak ji o to prosil Holden? Ale ne, ona je tak chytrá že to řekne jejímu ex, kterej je úplnej debil a ublíží tak oboum ;)) Jako jasný, Holden prostě udělal chybu že to nikomu neřekl, ale tak buďme upřímní, kdo by se v jeho situaci zachoval líp? Hádám že moc lidí teda ne. Ale to ještě není to nejhorší, nebojte. Věc co mě extrémně naštvala je ten konec. Ty dvě hrdličky nečekaně spolu, mucky mucky ale jak to dopadlo s Holdenem? To je to co mě nejvíc zajímá a není to tam! Když konečně sebral odvahu a šel se sám přiznat, tak jak to s ním skončilo? Šel do vězení? Upřímně doufám že ne... Jako oukej, není to zrovna andílek ale berte ohled na to, že to jak se choval bylo z toho důvodu co musel prožívat a co tajil. Každopádně, ty 3 hvězdy strhávám kvůli Kenzie, otevřenýmu konci a tomu jak to dopadlo s mojí oblíbenou postavou Holdenem. Yop. A abych taky řekla i něco pozitivního, tak ostatní postavy jsou celkem dobré, nejlepší je z nich asi Will. Nestojí na ničí straně a chová se tak jak se kámoši mají chovat. Takže tak, můj komplikovaný a dlouhý názor je opět tu, užívejte :)

15.07.2021 3 z 5

Město přeživších Město přeživších Thomas Thiemeyer

Já jsem naprosto spokojená s touto knížkou. Po něčem takovém jsem se dívala už delší dobu, a jsem moc ráda že jsem se k tomu dostala. 10/10! Těším se až si přečtu další díly. :33

09.07.2021 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Je to skvělá knížka, nechápu proč to všichni tak hejtují, já jsem to měla přečtený za dva dny a mega mě to bavilo. Je samozřejmý že to není pro ty 40-50ti letý babky co tady asi píší ty mega hejty, spíš bych řekla že je to tak od 14 let do 20/30 ? Nevermind. Je to úžasná knížka, myslím že se autorce moc povedla a těším se na pokračování! Calm down, lidi. Autorka se snažila!

24.03.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Začátek byl docela v pohodě, pak to ale začalo být nudné, obyčejné...

08.01.2021 1 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Tahle knížka je úžasná. Zamilovala jsem se do ní už po pár kapitolách :) Ten konec byl fakt skvělej, tu zápletku jsem nečekala :D Doporučuji ještě přečíst prvně 1. díl.

06.01.2021 5 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Úplně zmatená knížka. Možná má originální obsah, ale za mě teda nic moc :/ Nelíbilo se mi to.

04.01.2021 odpad!

Poselství jednorožců – komplet Poselství jednorožců – komplet Michaela Burdová

Moc povedená knížka, Míšo :D Nebudu kecat, četla jsem to už před lety, ale pamatuju si jak se mi to líbilo :D Miláček Veragin :33

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Úžasná knížka, už od začátku mě zaujala. Moc dobře se četla :)

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Skvělá série :)

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Hhh, tak z Kadena se stal můj další knižní crush :33 ale upřímně, zamilovala jsem si ho už od prvního dílu :D

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tohle je naprosto fantastická série knížek! Už od začátku jsem věděla že se mi bude líbit. Skvělý příběh! I když v té části jak tam přišel Kaden a Rafe jsem doufala aby měli prohozené ty role... No nebudu spoilovat, ale já jsem tým Lia & Kaden forever :33

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Dobrá knížka, měla jsem ji ( i druhý díl ) s sebou na dovolené a přečetla jsem je za necelý týden xD