Roman1988 Roman1988 komentáře u knih

Pyramidy Pyramidy Terry Pratchett

Trochu slabější než jiné knihy ze Zeměplochy, ale velkou roli v tom bude hrát i to že mě neberou všechny věci okolo ´´Egyptu´´ a že jsem čekal větší rozvinutí děje skrze cech Vrahů

01.07.2013 2 z 5

Věděli příliš mnoho, museli zemřít Věděli příliš mnoho, museli zemřít Andreas von Rétyi

Zajímavá knížka, bohužel založena čistě na spekulacích, žádná pořádná fakta, sem tam mi přišlo, že si autor události upravil tak, aby se mu hodily do jeho teorií. Ale k zamyšlení to určitě je

17.06.2013 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Zajímavá, čtivá, chvílemi vtipná, chvílemi tajemná a temná, skvěle napsaná kniha. I pro chlapa .) Srovnání s 50 Shades se nabízí...Kdyby se tyto dvě knihy spojily dal bych 100 %. Takhle je to u obou na 95 %

13.06.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Zajímavá, čtivá, chvílemi vtipná, chvílemi tajemná a temná, skvěle napsaná kniha. I pro chlapa .) Srovnání s Crossfirem se nabízí...Kdyby se tyto dvě knihy spojily dal bych 100 %. Takhle je to u obou na 95 %

13.06.2013 5 z 5

Turnerovy deníky Turnerovy deníky Andrew Macdonald (p)

Jako komedie dobrý :))) Ale jinak naprostý nesmysl, který by jim nikdy nevyšel...

13.06.2013 1 z 5

Silent Brootherhood Silent Brootherhood Kevin Flynn

Když bych pominul to, že je to podle skutečné události, tak je to brak.. Zbytečně rozpitvávání různých organizací, guláš v mraku lidí, kteří se jen příběhem mihnou, nelogičnost a utopie celého jejich počínání. Mám pocit, že v celé knize se skoro nic neděje, jen spousta řečí okolo a i závěr je jen takový unylý...Ale jako zajímavost se to přečíst dá

13.06.2013 2 z 5

Pravdivý příběh skupiny Bilderberg Pravdivý příběh skupiny Bilderberg Daniel Estulin

Trošku nepřehledná ale jinak skvělě psaná kniha. Jen se obávám, že občas si autor přidal na dramatičnosti a tím pádem ji osobně jako literaturu faktu neberu..

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

Z literárního hlediska - nesmysl takřka nečitelný, zbytečně složitě psaný, plný blábolů a nelogismů.
Jako výpověď své doby - budiž (tak na 1-2*), ale jinak nemá cenu se touto knihou vůbec zabývat..

13.06.2013 odpad!

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Hned první díl ze Zeměplochy a pecka..Jak Mrakoplaš, tak Dvoukvítek..A nebavím se o Smrťovi... :)

13.06.2013 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Moje srdcová knížka...A děsivě reálná jak by to vypadalo kdyby... .)

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Legenda žánru, a podle mě dosud nepřekonaná..