robin9739 robin9739 komentáře u knih

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Temný a Pravdivý Roman " Bičuje nás útok za útokem,krupobití střepin rve ze šedé a žluté změti pronikavý dětský křik raněných a za noci se roztříštěný lidský život mučivě prosténává k mlčení.

Naše ruce jsou země, naše těla bláto a oči dešťové kalužiny.
Nevíme, zda ještě žijeme...
5 Hvězd...

17.02.2017 5 z 5

Pirátské deníky Pirátské deníky Alexandre Olivier Exquemelin

Krásna kniha plna obrázku dobových děl. Spousta zajímavých informaci o době pirátu a jejich až neskutečných bojových schopností. Na pozadí toho všeho sledujeme příběh jedno slavného piráta Kapitána Morgana. Pro mně jako fandu Pirátu zajímavé čtení pro lidi které to moc nebere asi příliš mnoho informaci jako třeba stránka plná jen jmen lodí a jejich kapitánu...

26.01.2017 3 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Vzhledem k tomu že nejsem fanda tohohle žánru (zamilovaných upíru), tak tohle bylo zajímavé zpestření od mých standardních nároku na knihu. Kniha psaná čtivě s velice rychlým ale otevřeným koncem.

19.05.2016 4 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Hodně dobré Sci-fi má to co potřebuje a nic navíc hned vás vtáhne do života malého kluka který se musí stát zachráncem celého světa a tak rychle jak se mu to povede tak rychle máte přečtenou tuhle knihu všechno to má spád žadné dlouhé omačkování okolo a zakončení které vás dostane..

16.05.2016 4 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Rytíř sedmi království ze kterým jsme sedm království neprocestovaly.Přesto všechno sem si ho i Egga oblíbil a chtělo by to další příběhy z jejich putování po krásnem světě G.R.R. Martina . A dozvědět se víc o dobách Targeryenu a jejich horké dračí krvi.

09.03.2016 4 z 5