Renča44 Renča44 komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Včera jsem začala v noci dočetla :) Úžasná knížka , doporučuji :)

26.07.2020 5 z 5

Naposledy viděná Naposledy viděná Nina Laurin

Teda to bylo něco. Mělo to spád a četlo se velice dobře. Hlavní hrdinka si prožila své a ani se nedivím jak na tom byla, protože zažít něco takového, to musí zanechat následky, nehledě na to, že jí moc nepomohli po traumatizovaném zážitku :( Bylo to super a jestli autorka napíše další knuhu, určitě si jí pořídím.

14.11.2020 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

Ale jo, nebylo to špatné. Poslouchali jsme s kolegou audio, při výrobě cukroví Docela nás to vtáhlo do děje a při poslechu jsme o tom diskutovali Vždy, když se změnil děj, tak my... cože, kde to jsme...kde je Daniel..??

27.12.2023 4 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Pěkný příběh, čtení šlo rychle :) Zmizení mladší dcery muselo být šílené a 15 let nevědět co se s ní stalo. Konec mě dostal, dlouho jsem netušila kdo mohl za zmizením stát.

02.10.2020 5 z 5

Malorie Malorie Josh Malerman

Pokračování Bird boxu bylo super. Příběh začíná tam, kde skončil Bird box, ve slepecké škole. Jak bude pokračovat příběh Malorie a jejích dvou dětí, Toma a Olympie, si nesmíte nechat ujít :) Co se stalo, co se bude dít, to všechno se dočtete. Děj se prolíná s minulostí a doplňuje útržky příběhu, kdyby náhodou někdo pozapomněl co se stalo v prvním díle :) Knížka se četla dobře a rychle, doporučuji :)

25.04.2021 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Knížka se mi líbila, ale myslím, že se děj trochu táhl. Divila jsem se, že Stella řeší vše sama a neobrátí se na policii. To by asi zápletku o dost zkrátilo. Jako oddechovka dobrý.

15.10.2020 4 z 5

Péct dokáže každý Péct dokáže každý Dominique Ansel

Mám ji doma cca týden, zatím listuji, studuji. Plno zajímavých receptů a krásné fotky. Knihu jsem si pořídila abych čerpala inspiraci ke své práci a už se těším až některé recepty vyzkouším :)

09.05.2021

Doplavat domů Doplavat domů Deborah Levy

Právě čtu a nějak mě to nechytlo. Jsem asi v půlce a říkám si jestli to mám vůbec dočíst. Nějak mi to nedává smysl. Děj je divný, psychicky narušená hrdinka, plno lidí kteří proplouvají příběhem. Prostě nic extra.

06.10.2020 1 z 5