rehab1987 rehab1987 komentáře u knih

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Krásně napsaný příběh,Lisa opět nezklamala!Jack Devlin mě okouzlil.... naoko darebák a ničema,ale pod slupkou se skrývá pravý chlap podle mých představ....okouzlející,sebevědomí a chytrý a nesmírně laskavý človek.Tato postava ve mě zanechala hluboký dojem....Určitě se ke knížce budu ráda vracet.

13.05.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se mi líbila , ale neohromila mně natolik , abych si ji znovu přečetla. Dnes jsem zkouka i film a ten mě dostal!! Smála jsem se i brečela, prostě ve mě vzbudil víc emocí a pocitů. Bylo to nádherné, ještě dlouho budu na Willa myslet.

19.08.2016 4 z 5

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Opravdu nádherný příběh smekám před Lisou Kleypas!Podle mě nejlepší romance od ní.

09.09.2014 5 z 5

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Je to první knížka,kterou jsem přečetla má krásný děj,ten příběh ve mě zustal.Po mnoha letech jsem knížku přečetla znova a líbila se mi snad ještě víc!U jiných knížek děj zapomenu po krátké době,ale tento příbeh je nádherný.

18.08.2014 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

u této knihy,jsem se moc bavila je to dobře napsané nijak zdlouhavé,vřele doporučuji nudit se nebudete

28.04.2014 5 z 5

Díky za fíky Díky za fíky Halina Pawlowská

Nadšená jsem z této knihy nebyla. Za mně ztráta času.

04.11.2018

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Tato kniha se mi líbila nejvíce ze série Hathawayovi,určitě se kní budu vracet.

27.08.2014 5 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Krásná napínavá kniha,plná romantiky.Moc se mi líbila!

09.05.2014 5 z 5

Tři přání Tři přání Jude Deveraux (p)

krásná knížka četla sem ji už po druhé a pořád mě bavila,taky bych chtěla nějakého dobrého ducha,který by mi pomohl zhubnout :-)

29.03.2014 5 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Hezký příběh... místy i zabavný,akorát ten konec nic moc :-(

29.01.2017

Milovat cizince Milovat cizince Kathleen E. Woodiwiss

Tato kniha mě opravdu zklamala!Zdlouhavá a mooooc nudná.

18.08.2014 odpad!

Carrie Carrie Stephen King

kniha neurazila ani nenadchla,nejvíce se mi líbili pasáže s matkou.Film super!

25.05.2014 3 z 5

Nebezpečné radosti Nebezpečné radosti Bertrice Small

nic tak stašného od Bertrice Small jsem ještě nečetla,opravdu vulgární kniha jen o sexu bez špetky romantiky.Cožpak každá ženská fantazie musí být jen o sexu?Čekala jsem tedy mnohem víc!

26.04.2014 odpad!