rd4ever

Temná hmotaTemná hmotaB. Crouch

Průměrné. Pro zkušenější scifaře to je ohraná písnička, kam autor nepřináší nic nového. navíc pro fanoušky červeného trpaslíka je eso rimmer stále nejvíc:) Závěr totálně odbytý a urychlený. Zklamání.

28.12.2017

Ready player one – Hra začínáReady player one – Hra začínáE. Cline

Jako malý geek jsem si představoval, že takhle nějak by to mohlo vypadat - ten svět, jak se k tomu dospělo, aj tu posedlost 80. lety. No a tady to ten autor všechno takhle napsal. A mnohem líp než bych čkal. Je to supr čtivý, spousta odkazů na kultovní filmy, hry, seriály atd.

02.08.2017

Růže pro AlgernonRůže pro AlgernonD. Keyes

Nejprve jako audiokniha a posléze jsem i četl. Dojemné, slzel jsem. Důležitá kniha.

30.12.2016

Kniha o těhotenství, porodu a dítěti: Těhotenství (kniha první)Kniha o těhotenství, porodu a dítěti: Těhotenství (kniha první)A. Pařízek

Celá ta trilogie je reklama na porodnictví z doby dávno minulé (porovnávám s trendy v porodnictví na západě). Opravdu děsivé čtení, jak si muži přisvojili i výsostnou disciplínu žen. Navíc je to reklamou od spřízněných farmakologických firem minimálně o 30% natažené. A reklama na tišící léky pro "přirozený porod"? Musel jsem se smát, ale ono je to spíš smutné. A to jsem muž. Toto nebrat (ještě že to máme z knihovny).

29.08.2016odpad!