Kniha o těhotenství, porodu a dítěti: Těhotenství (kniha první)

Kniha srozumitelně a přehledně přináší ověřené informace předních českých odborníků z mnoha lékařských oborů o těhotenství, porodu a péči o dítě. Způsoby plánovaného rodičovství. Životní styl a příprava na těhotenství. Způsoby přirozeného i umělého otěhotnění. První známky těhotenství. Vývoj zárodku a plodu krok za krokem. Předporodní péče v České republice. Hygiena a životospráva těhotných žen. Sport a cestování v těhotenství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/294676/kniha-o-tehotenstvi-porodu-a-diteti-xSF-294676.jpg 2.52

Kniha o těhotenství, porodu a dítěti: (2005)

Literatura naučná, Zdravotnictví
Vydáno:, Galén

rd4ever
29.08.2016odpad!

Celá ta trilogie je reklama na porodnictví z doby dávno minulé (porovnávám s trendy v porodnictví na západě). Opravdu děsivé čtení, jak si muži přisvojili i výsostnou disciplínu žen. Navíc je to reklamou od spřízněných farmakologických firem minimálně o 30% natažené. A reklama na tišící léky pro "přirozený porod"? Musel jsem se smát, ale ono je to spíš smutné. A to jsem muž. Toto nebrat (ještě že to máme z knihovny).

těhotenství početí porod plánované rodičovství umělé oplodnění prenatální život

Antonín Pařízek

Antonín Pařízek