Kniha o těhotenství, porodu a dítěti: Těhotenství (kniha první)

Kniha srozumitelně a přehledně přináší ověřené informace předních českých odborníků z mnoha lékařských oborů o těhotenství, porodu a péči o dítě. Způsoby plánovaného rodičovství. Životní styl a příprava na těhotenství. Způsoby přirozeného i umělého otěhotnění. První známky těhotenství. Vývoj zárodku a plodu krok za krokem. Předporodní péče v České republice. Hygiena a životospráva těhotných žen. Sport a cestování v těhotenství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294676/kniha-o-tehotenstvi-porodu-a-diteti-xSF-294676.jpg 3.65
Literatura naučná, Zdravotnictví
Vydáno, Galén

Kniha o těhotenství, porodu a dítěti:, 2005

Kniha Kniha o těhotenství, porodu a dítěti: Těhotenství (kniha první)

Linda007
14.10.2019

Tuto knihu jsem si pořizovala, abych měla nějaké faktické informace o těhotenství. Kniha má tři díly. Jsou zde informace, o těhotenství po týdnech, poté po měsících. Jsou zde informace o nemocech, lécích atd. Knížka je přehledná.

deedulka
31.01.2019

Souhrn informací, který se určitě hodí nastávajícím maminkám. Na internetu toho člověk najde plno, ale je těžké odlišit realitu od výmyslů. Tady má člověk alespoň jistotu, že jsou informace od zkušených lékařů a porodníků.

rd4ever
29.08.2016odpad!

Celá ta trilogie je reklama na porodnictví z doby dávno minulé (porovnávám s trendy v porodnictví na západě). Opravdu děsivé čtení, jak si muži přisvojili i výsostnou disciplínu žen. Navíc je to reklamou od spřízněných farmakologických firem minimálně o 30% natažené. A reklama na tišící léky pro "přirozený porod"? Musel jsem se smát, ale ono je to spíš smutné. A to jsem muž. Toto nebrat (ještě že to máme z knihovny).