rajsa rajsa komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se četla dobře,ale podle mě v druhé půli ztratila dech. Jak už tady někdo psal, je zde velká podobnost se S. Kingem, minimálně v dětské partě. Nebylo to čtení špatné,ale čekala jsem asi víc.

07.01.2019 2 z 5

Vlčí proces Vlčí proces Neil Mackay

Dočetla jsem,jen proto,že nerada nedočítám knihy,ale bylo to obrovské zklamání. Tento autor si mě asi nezíská.

21.09.2018 2 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Tato kniha pro mě byla jedno velké utrpení. Dočetla jsem ji jenom proto,že jsem zvyklá knihy dočítat.

10.03.2018 1 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Nedá mi to a napíšu pár slov už po přečtení asi 100 stran. Nevím proč,ale hlavní hrdinka mi moc sympatická není,ale asi to bude autorčiným stylem,kdy jí vkládá do úst a myšlenek vyjadřování tvrďáka Philla Marlowa. Její neustálé bylo to jako... a byl(a) jako... mě připadá jako ( :-) ) zbytečný jazykový exhibicionismus. Ale snad knihu dočtu.

22.02.2018 1 z 5

Cheopsův kamenný sen Cheopsův kamenný sen Guy Rachet

Bohužel nedočteno. Nemohla jsem se knihou prokousat a když jsem mezi tím přečetla asi 5 jiných knih, vzdala jsem to. Zřejmě to nebylo mým šálkem kávy.

12.01.2018 2 z 5

Kosti svaté Brigity Kosti svaté Brigity Philip Freeman

příjemné oddechové čtení

06.09.2017 3 z 5

Bretaňský příboj Bretaňský příboj Jean-Luc Bannalec (p)

Všichni knihu opěvují. Já samozřejmě neberu nikomu jeho názor,ale na mě tato kniha nijak zvlášť nezapůsobila. Popis krajiny je kouzelný,ale příběh sám o sobě je slabý (alespoň dle mého názoru) a vyšetřovatel je génius,když dokáže během 3 dnů vše vyšetřit a to mu živly zrovna nejdou na ruku.

21.07.2017 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Jsem asi v půli této knihy. Čte se velmi dobře,ale musím přiznat,že mě právě asi v té půli napadla myšlenka (a sama nevím proč?, najednou prostě probleskla),že je to scénář k filmu. Nevím,jak to napsat,ale je možné,že někteří autoři se podbízejí filmařům. Anebo je to tak dobře napsané,že to prostě vidím jako film,čímž před autorem smekám. Nevím,kterou z těchto variant si mám vybrat.

21.07.2017 5 z 5

Zlá hra Zlá hra Veronica Stallwood

Podle mě je to taková oddechová knížka na dovolenou. Četla se příjemně,ale nic světoborného.

05.07.2017 3 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Tak tuto knížku jsem hltala a hltala. Neuvěřitelný spád a napínavost děje mě dostala. Ještě.že nebyla jak televizní seriál,kdy musíte na pokračování čekat týden. To by bylo utrpení :-)

21.06.2017 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Christopher John Sansom

Mám ráda detektivky i historické romány. V této knize se mé oblíbené žánry snoubí výjimečně čtivým způsobem. Kniha mě pohltila. Mohu vřele doporučit.

21.06.2017 5 z 5